Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Po prostu temat

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 10 Gru 2007 08:17 - Edytowany przez: admin 
SPRAWA PT:
1. To Wy jesteście PT przede wszystkim.
2. Ale pozostając ciągle w tym samym gronie NIE ROZWIJACIE SIE. Jesteście jak ryby zbyt długo mnożące się między sobą - karłowaciejecie.
3. Jeśli PT ma być tworem w miarę dynamicznym, potrzeba nam nowej krwi, nowych pomysłów i celów.
4. Przypomnijcie sobie, kto na początku PT oprócz Leszka i Jurka miał za soba napisany artykuł i gdziekolwiek wydrukowany? MOże zacznę po imieniu : Marcin - ZERO tekstu; Marek D - podobnie, jeśli się nie mylę; Marek W - ZERO artykułów; Artur K - ZERO artykułów; Grezal - ZERO artykułów; WORTON - ZERO artykułów; Fazi - ZERO artykułów.
5. Prosiliśmy Was ostatnio wielokrotnie - na forum i w rozmowach prywatnych - piszcie artykuły!! Zwłaszcza dla MA i NA, bo to one maja duże nakłady i REKLAMUJĄ najlepiej Projekt i Was samych.
6. To Wy musicie uczyć się razem z nami pisania coraz lepszych artykułów - od strony merytorycznej i zgodnie z przyjętymi ustaleniami. A Wy od kilku miesięcy jesteście zachwyceni tym, co już osiągnęliście.
6a. Nie ukrywam, że brakuje nam (Marcie i mnie) czasu na korekty Waszych prac do innych gazet - może stwórzcie między sobą zasadę wzajemnej korekty?
6b. Zasady pisania znamy wszyscy, prawda?
7. Moim zdaniem tak Staszek Bodak jak i Vepsik powinni być przyjęci do PT - pierwszy ma wiedzę (co pokazuje ciekawie napisany artykuł) a drugi entuzjazm i chęć do pracy.
8. PT skończy żywot bez nowych członków i to szybko.

Sprawa TM:

1. Wszyscy narzekaliśmy na jakość artykułów w MA i NA.
Podobnie jak niejednokrotnie śmialiśmy się z tego, że piszą wciąż ci sami ludzie o wszystkim.
2. Sami widzicie, że TM jest zdecydowanie innym pismem. Autorzy są różnorodni tak jak tematyka artykułów. Ale zachowany jest pewien poziom i styl. Mam nadzieję, że na plus.
3. Nie chcielibyście chyba, żeby artykuły tam drukowane były słabej jakości, prawda? Zwłaszcza te, sygnowane Waszym podpisem?
4. Dlatego stworzone zostały ZASADY pisania artykułów, opierające się na sprawdzonych wzorach. Te zasady to JEDYNE kryterium, jakie decyduje o zaakceptowaniu lub oddaniu do poprawy danego artykułu.
5. Powtórzę raz jeszcze - stwórzcie między sobą zasadę wzajemnej korekty, wysyłając do siebie swoje artykuły! Macie wzorzec - korzystajcie z niego przy wzajemnej korekcie!
6. Marta ustalała z Wami tematy najbliższych artykułów - jak prace nad nimi? Z tego co pamiętam, oddane mają być do stycznia 2008. Czyli czasu na pisanie i na KOREKTY jest na prawdę niewiele.

NIE RÓBMY Z SIEBIE WETERANÓW PANOWIE. BĄDŹMY OTWARCI NA INNYCH. BĄDŹMY PO PROSTU ŻYCZLIWI.

Robert

Autor winiar
Użytkownik
#2 - Posted: 10 Gru 2007 08:23 
Przyjąłem do wiadomości.


Marek

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Po prostu temat Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®