Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

zdjęcie na okładkę

Autor sue
Użytkownik
#1 - Posted: 27 Cze 2006 18:30 - Edytowany przez: sue 
Problem zdjęcia na okładkę może wydawać się błachy, ale nie dla mnie... Chciałabym prosić o przemyślenie tego tematu i ewentualne propozycje. Czekam na Wasze typy! Jeżeli wspólnie uznamy, że w naszych zbiorach nie ma jeszcze odpowiedniego zdjęcia to może macie pomysł jaka to powinna być ryba, jakie ujęcie?

Pozdrawiam
Magda

Autor sue
Użytkownik
#2 - Posted: 27 Cze 2006 18:38 
Magda i Przemek zajmą sie także częścią fotograficzną

Proponujemy pomoc zarówno w zrobieniu jak i w przygotowaniu zdjęć do artykułów... Jeżeli tylko pojawi się jakiś problem to...

Nasze wspólne "dzieło" powinno przyciągać czytelników nie tylko interesującymi, profesjonalnie napisanymi artykułami, ale i pieknymi zdjęciami :)

Magda

Autor tasma
Użytkownik
#3 - Posted: 27 Cze 2006 18:47 - Edytowany przez: tasma 
No wlasnie. Na ile mozna ingerowac w tresc i okladke? Zeby sie nie okazalo ze ktos sie tym zajmie i dadza nam jakiegos skalara.
Sa jakies ustalenia?
Mnie szczegolnie rozczula to:
http://tropheus.com.pl/galeria/displayimage.php?al bum=50&pos=50
;)

Autor tooold
Użytkownik
#4 - Posted: 27 Cze 2006 22:17 
hmm - a jakie parametry techniczne musi spełniać takie zdjęcie ?

Autor tasma
Użytkownik
#5 - Posted: 27 Cze 2006 22:41 
Na moj gust takie zdjecie powinno miec rozmiar przynajmniej 2000x3000 pixeli i byc w ostre przy ogladaniu w powiekszeniu 100%.
To tylko moje przemyslenia. Drukuje czasami swoje zdjecia w A4 i uwazam to za minimum.

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / zdjęcie na okładkę Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®