Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

propozycja NA

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 22 Sier 2006 21:05 
Poniżej kopia listu od NA:
Mam jeszcze jedno pytanie. wraz z kolejnym numerem Naszego Akwarium będziemy drukować kalendarz akwarystyczny. Kilku autorów zgłosiło sie do nas z propozycją przekazania bezpłatnie swoich zdjęć już publikowanych na łamach NA lub też nowych do wykorzystania do kalendarza. (jest to bezpłatna promocja dla kazdego z autorów zdjęć - kalendarz jes rozdawany prenumeratora jak również wprowadzany oddzielnie do sprzedaży).

Prosze dać znać czy Państwa autorzy byliby zainteresowani publikacją swoich zdjęć w takim kalendarzu.

Nie ukrywamy że chętnie wrzucilibyśmy foty Pani Pani Kwolek-Mirek : )

pozdrawiam serdecznie,
Błażej Szydzisz

Co Wy o tym myślicie? :-)
Robert

Autor drozd
Użytkownik
#2 - Posted: 22 Sier 2006 21:52 
ja osobiście popełniłem kilka fotek które są w galerii i jesli ktoś zechciałby je opublikować nie miałbym nic przeciwko temu... :-)

swoją drogą wcale się nie dziwię, że NA chce opublikować zdjęcia Magdy...

co do ogólnej idei publikacji zdjęć to może udaloby się gdzieś w rogu takiego zdjęcia umieścić logo projektu tanganika? skoro publikacja ma być darmowa to niech chociaż projekt zyska darmową reklamę...

Marek

Autor sue
Użytkownik
#3 - Posted: 22 Sier 2006 22:15 
Będzie mi bardzo miło jeżeli ktoreś z moich zdjęć zostanie umieszczone w tym kalendarzu. Chciałabym jednak lepiej poznać pomysł, tak żeby mieć możliwość wybrania zdjęć/zdjęcia...

Pozdrawiam
Magda

Autor sue
Użytkownik
#4 - Posted: 6 Wrz 2006 22:54 
Wybrałam 4 zdjęcia (ikolę, petrusie x 2 i xenę) wysłałam, Marta dołączyła logo Projektu Tanganika i adres strony projektu (mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie już aktywna). Niestety nie wiem czy coś z tego wyjdzie... NA oczywiscie się nie odzywa...
Pożyjemy... zobaczymy...

Magda

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 7 Wrz 2006 05:53 
Z Arturem Białosiewiczem mamy sie spotkać we Wrosławiu. "Na żywo "moze predzej coś sie dowiemy.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#6 - Posted: 25 Paź 2006 10:15 
wracając do tego wątku - uważam,że nie powinno się bezpłatnie udostępniać zdjęcia do NA. Symboliczna ale opłata musi byc - to tak jak z rozdawaniem ryb - bardzo żałowałem że nie wziąłem forsy od scyzoryków za ornatipinnisy - za łatwo przyszły i nie będa o nie dbali.

Autor rufus1
Użytkownik
#7 - Posted: 25 Paź 2006 16:13 
Podobne zdanie mam co tooold jezeli chodzi o ryby, fotki i rysunki.

Autor sue
Użytkownik
#8 - Posted: 25 Paź 2006 21:26 
uważam,że nie powinno się bezpłatnie udostępniać zdjęcia do NA

Wysłałam 4 zdjęcia do kalendarza, który wydawało Nasze Akwarium. Prosili, więc wysłałam. Nie chciałam za nie ani grosza. To miała być promocja PT. W rogu zdjęcia miało zostać umieszczone logo Projektu oraz adres strony PT. I... NIC... Dlaczego? Zbyt duży pośpiech, zła organizacja, bałagan, a może jeszcze coś innego...
Niestety finał jest smutny. W kalenadarzu nie ma zdjęć ryb z Tanganiki (a w zasadzie jest jedno kiepskie), promocja PT tym razem nie powiodła się, no i ja już nie wyślę do Naszego Akwarium kolejnych zdjęć - charytatywnie ;)

Podsumowując NIE WARTO bezpłatnie udostępniać zdjęcia do NA

Pozdrawiam
Magda

Autor tooold
Użytkownik
#9 - Posted: 28 Paź 2006 11:55 
NIE WARTO bezpłatnie udostępniać zdjęcia do NA

a ja mam do Ciebie prośbę - czy możesz przy najbliższej okazji zrobić fotki tym ornatipinnisom,które były u Marty i Roberta w dolnym akwarium. Takie rybki na białym piasku ....;-)
zależy mi także na zdjęciu poglądowym - czyli ułożenie rybek ,muszli w piasku etc. Oczywiście to wszytko do PT .

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 28 Paź 2006 12:31 
Magda z Przemkiem będą jutro.

Marta

Autor sue
Użytkownik
#11 - Posted: 28 Paź 2006 21:31 
czy możesz przy najbliższej okazji zrobić fotki tym ornatipinnisom

postaram się...
dla PT wszystko ;)

Magda

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 13 Gru 2006 15:12 
Wczoraj mnie mile zaskoczyli z NA ;) co przwda nabyłem w sklepiku numer 83 a tu po kilku dniach dostałem gratis od nich. to chyba ze wzglądu na Świąteczne życzenia.

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 13 Gru 2006 15:13 
Marcin

Oni zwykle autorom przysyłaja numery. Nie tylko wtedy kiedy publikują.

Podobno ostatni numer bardzo ładnie im sie sprzedał.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#14 - Posted: 13 Gru 2006 15:16 
Tak tylko że ja dostałem tylko ten ostatni pomijajac egzemplarze z moimi wypocinami bo te przysłali z fakturką.

Marcin.T <')))><

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / propozycja NA Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®