Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

artykuły c.d.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor rufus1
Użytkownik
#31 - Posted: 25 Paź 2006 18:51 
Polecam kredki akwarelowe. Daja duzo mozliwosci tworczych i fajne efekty.

Autor timus
Użytkownik
#32 - Posted: 25 Paź 2006 18:59 - Edytowany przez: timus 
A czy to te same co kredki pastelowe?

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#33 - Posted: 25 Paź 2006 19:06 
No dzięki Leszku sA komplety z 72 kolorami. Jeszcze takimimnie rysowalem. Ale zawsze musi być ten pierwszy raz ;)

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#34 - Posted: 25 Paź 2006 19:08 
Nie. To sa raczej zwykle kredki, ale mozna je pozniej rozprowadzac mokrym pedzlem co daje podobne efekty jak akwarela i wychodzi fajnie cieniowanie oraz ciekawe efekty. Na poczatku maluje sie jak zwyklymi kredkami.
Leszek

Autor timus
Użytkownik
#35 - Posted: 25 Paź 2006 19:15 
No to mnie zainteresowałeś! Jutro poszukam w sklepie dla malarzy we Wrzeszczu. Chyba że wiesz gdzie w Gdańsku dostane?

Starczy tych kredkowych gadek bo nas opierniczom ;)

Jakcośto pisz na maila Leszku.

Marcin.T <')))><

Autor sue
Użytkownik
#36 - Posted: 25 Paź 2006 21:05 
Ależ utalentowani z Was mężczyźni... chłopcy :)))

Marcinie taka mapka to ogromne wyzwanie. Życzę dużo radości tworzenia, pomysłów i cierpliwości.

Leszku, czy masz jakieś dalsze plany związane z tymi pięknymi, ręcznie malowanymi koszulkami Projektu Tanganika? Bo gdyby tak na środku koszulki tym razem znalazł się któryś z Altolamprologusów byłabym wniebowzięta ;)

Już nie mogę się doczekać efektów Waszej pracy!!!
Trzymam kciuki
Pozdrawiam

Magda

Autor rufus1
Użytkownik
#37 - Posted: 25 Paź 2006 21:43 
Magdo jakis konkretnych planow z koszulkami nie mam, chociaz mam pytania zwiazane z tym tematem. Dla Ciebie Magdo wszystko:-)!!!

Rozmowa z Tobą na temat artykulow co mialem napisac dala mi duzo do myslenie i zapamiatalem ja dobrze ;-).
nie ma problemu cos wymysle z ta koszulka i moze do grudnia stworze jakies dzielo bo w grudniu z Arturem mamy palny odwiedzic Krakow w wiadomym celu :-).
Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#38 - Posted: 25 Paź 2006 21:46 
Rozumiem ze Przemek tez kocha te ryby, czyli Altolamprologusy. Postaram sie namalowac rowniez dla niego.
Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#39 - Posted: 25 Paź 2006 22:15 - Edytowany przez: fazi64 
Witam,
A moze by tak rownolegle oprocz mapy a'la Jessica sprobowac pobawic sie z umieszczeniem odpowiednich fotek/rysunkow na satelitarnej mapie programu GoogleEarth (czy probowaliscie juz mozliwosci tej aplikacji?).
Jesli nie - polecam goraco. To tylko ok. 12 Mb do sciagniecia, prosta instalacja i mnostwo zabawy, a i do celow mapy Petro Timusa moze sie przydac.
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#40 - Posted: 25 Paź 2006 22:24 
Fazi ja nie rozumiem o czym napisales, ale wyglada to ciekawie (mapy satelitarne Tanganiki widzialem). Ze mnie kiepski komputerowiec :-(. Ale niech Marcin probuje.
Czekam na efekty :-).
Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#41 - Posted: 25 Paź 2006 22:43 
Fazi ja nie rozumiem o czym napisales
Witam,
Pozwole sobie zacytowac post z Forum GoogleEarthForum.pl:
Google Earth to program komputerowy, którego producentem jest amerykańska firma Keyhole inc. kupiona w 2004 roku przez firmę Google. Umożliwia on wyświetlanie na trójwymiarowym modelu kuli ziemskiej zdjęć satelitarnych, lotniczych oraz różnego rodzaju informacji geograficznych i turystycznych. Posługuje się tymi samymi zbiorami map, co serwis Google Maps, ale przejście z jednego punktu do następnego jest płynniejsze, można też dowolnie zmieniać kąt widzenia. Program dostępny jest w 3 wersjach - do użytku domowego przeznaczona jest wersja Google Earth Free, za którą firma nie pobiera opłat, jednak wyświetlane są w niej niewielkie reklamy tekstowe, natomiast wersje Plus i Pro są płatne (odpowiednio 20$ i 400$ rocznie).
Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#42 - Posted: 25 Paź 2006 22:52 
Dzieki za wprowadzenie w temat i informacje.
Rzeczywiscie jakby dalo rade zrobic mape np. Petrusi w takim formacie to byloby fajnie.
Leszek

Autor fazi64
Użytkownik
#43 - Posted: 25 Paź 2006 23:25 
...któryś z Altolamprologusów byłabym wniebowzięta ;)
Witam,
Prezent dla PP. Kwolek-Mirek ;) :

Pzdr.
Fazi64

Autor sue
Użytkownik
#44 - Posted: 26 Paź 2006 13:49 
Prezent dla PP. Kwolek-Mirek ;)

Dziękuję Fazi :)))
Nie da się ukryć, że Altolamprologusy to moje ulubione ryby!

Pozdrawiam
Magda

P.S. Proszę mi mówić po imieniu... Panią magister jestem tylko w pracy ;)

Autor sue
Użytkownik
#45 - Posted: 26 Paź 2006 13:54 
Dla Ciebie Magdo wszystko:-)!!!
Hmm... :)

Rozmowa z Tobą na temat artykulow co mialem napisac dala mi duzo do myslenie i zapamiatalem ja dobrze
Ta romowa to dopiero początek ;)

Rozumiem ze Przemek tez kocha te ryby
Mam wrażenie, że są ryby które są bliższe jego servu, ale może lepiej niech on sam się wypowie...
Dziękuję!

Pozdrawiam
Magda

Autor fazi64
Użytkownik
#46 - Posted: 26 Paź 2006 22:57 
Rzeczywiscie jakby dalo rade zrobic mape np. Petrusi w takim formacie to byloby fajnie
Witam,
Niesmiala i na szybko stworzona probka - dla zobrazowania mozliwosci programu GoogleEarth:

Pzdr.
Fazi64

Autor rufus1
Użytkownik
#47 - Posted: 26 Paź 2006 23:19 
Dla mnie super!
Tylko nieco wiekszy Petrus i bedzie wszytko czytelne.
Leszek

Autor tooold
Użytkownik
#48 - Posted: 27 Paź 2006 00:57 
dla zobrazowania mozliwosci programu GoogleEarth

Panowie zapominacie ,że tojest program , czyjś program.
Można go używać jak sądzę za free aby oglądać sobie jakieś miejsce, ale już zupełnie to inaczej wygląda jak zamierzacie wykorzystywać takie zdjęcie do jakiejś publikacji i przeróbki .

Autor fazi64
Użytkownik
#49 - Posted: 27 Paź 2006 09:53 
ale już zupełnie to inaczej wygląda jak zamierzacie wykorzystywać takie zdjęcie do jakiejś publikacji i przeróbki
Witam,
To jest jedna z funkcji tego programu (wklejanie zdjec) w opcji free, wiec nie powinno byc problemu. Ta przerobka zostaje na komputerze(rach) uzytkownika(ow), po zaladowaniu odpowiednio przetworzonego i zapisanego na dysku pliku, wiec nie bardzo rozumiem, gdzie tu naruszanie czyichs praw?
Pzdr.
Fazi64

Autor tooold
Użytkownik
#50 - Posted: 27 Paź 2006 17:34 
ja się nie chcę spierac tylko prosze o rozwagę

Autor timus
Użytkownik
#51 - Posted: 31 Paź 2006 17:00 - Edytowany przez: timus 
A same rysunki petrusi sie przydadzą? Skoro stworzenie mapki nastręcza tylu kłopotów.

Marcin.T <')))><

Autor sue
Użytkownik
#52 - Posted: 31 Paź 2006 17:13 
Marcin pewnie, że się przydadzą :)
Rysuj, maluj, wydzieraj ;) Każdy pomysl jest dobry, aby uwiecznić i rozreklamować te piękne ryby.
Pozdrawiam
Magda

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / artykuły c.d. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®