Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

Reakcje na PT w internecie

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 20 Paź 2006 14:51 
Dzień dobry,
Wasz pomysł z wpisaniem w Wasze stopki logo PT i podpisywanie się nim na innych forach jest bardzo sympatyczny:-)
Dzięki.
Zauważam jednak wyraźną niechęć tzw. akwarystów bezstronnych, którzy z alergią reagują na ten ruch. Mowa rzecz jasna o akwarystyka.com.pl

W związku z tym, mam prośbę do wszystkich udzielających się na innych forach: nie dajmy się wciągnąć w puste i jałowe dyskusje, nie dajmy się po prostu sprowokować.
Nie robimy niczego złego, abyśmy musieli się tłumaczyć czy bronić. Za to jako jedyni w Polsce staramy się wspólną pracą bawić i czerpiemy frajdę z naszej zabawy, która wbrew pozorom jest ogromnie ważna - bo tworzy podwaliny pod profesjonalnie podawaną wiedzę akwarystyczną.
Mówiąc patetycznie - tworzymy historię polskiej akwarystyki. Czy to się komuś podoba, czy nie.
I warto, byśmy wszyscy zdawali sobie z tego sprawę.

Z partyjnym pozdrowieniem -
Robert

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 20 Paź 2006 15:07 
Oj Robert Robert! Ja powiem że miło jest usłyszeć o naszym gronie powiedzenia typu "Czołowka poskiej akwarystyki" czy "Fachowcy akwarystyki tanganickiej" A tak moi drodzy o nas mówią! To bardzo sympatyczne i miłe że za naszą pasje zyskujemy jakies tam mniejsze czy większe uznanie. To motywuje ;)

Do zebrania partyjnego już nie cała doba ;)

Marcin.T <')))><

Autor worton
Użytkownik
#3 - Posted: 20 Paź 2006 16:51 
Rzepy! Czepiaja sie wszystkiego! ;p

Nie ma co sie przejmowac PT rzadzi i rzepy niczego nie zmienia paplaniem bezsensownym!

Precz z rzepami!

Pozdrawiam ;).

Autor timus
Użytkownik
#4 - Posted: 20 Paź 2006 18:45 
Śmieszni ludzie! Sami nic nie robią a innych się czepiają. Zamiast byćwdzięczni że ktoś ich do siebie zaprasza psioczą. Rzepy jedne! ;)

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#5 - Posted: 20 Paź 2006 19:21 
Jak to przeczytalem to mnie powalilo. Mile zaproszenie aby cos zobaczyc, dowiedziec sie, spotkac kilka osob a tu z od razu z grubej rury. Zamiast wdziecznosci, ze ktos cos robi to nie, zgnoic bo ma wiecej niz ja. Porazka.

Przepraszam ale musze to napisac - porzypomina mi sie "smutny "dowcip" jak Polak mial do wyboru co by chcial - ale tylko jedno zyczenie. A on na to:
- Moj sasiad ma krowe, ktora daje 80 l mleka dziennie"
- Chcialbys taka?
- Nie chcialbym aby mu zdechla...

Beznadziejna Polska mentalnosc [jako ogol] - sutne to...

Ktos tez kiedys powiedzial "Tlum to to holota - madre sa tylko jednostki". Duzo w tym prawdy.

Czuje sie zaszczycony, ze moge dyskutowac na tym foum z Jednostkami [przez duze J]

Pozdrawiam


Marek

Autor tooold
Użytkownik
#6 - Posted: 20 Paź 2006 23:09 
sorry Robercie ale nie posłuchałem Ciebie - nie wydaje mi się żeby tamci akwaryści byli bezstronni, ba wręcz jestem tego pewien

Autor worton
Użytkownik
#7 - Posted: 21 Paź 2006 09:55 
Niach niach uwielbiam Cie TooOld :D

Autor drozd
Użytkownik
#8 - Posted: 21 Paź 2006 22:53 
czytaliście nowe wpisy w wątku o dniach otwartych na akwarystyka.com.pl? musiałem się powstrzymywac żeby nie odpisać... a moze się nie powstrzymywac? przecież ci ludzie mylą podstawowe kwestie... ci którzy w jakiś sposób pochlebnie wypowiedzielei się o planowanym spotakniu zostali okresleni jako osoby zakłamane, obłudne... po prostu rece opadają... a moze to tak już jest że jak ktoś chce coś fajnego zrobić to inni, chyba zadrośni i sfrustowanie, muszą mieć coś przciwko... nazwali nas kołkiem wzajemnej adorcji podczas gdy otwarcie mówimy że z checia szuka się nowych osób gotowych włożyć troszkę wysiłku w napisanie kilku zdań o Tanganice... jak to jest z tymi ludzmi? co zrobić z tym watkiem? ignorować czy odpisac tak szczerze od serca?

Marek

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 22 Paź 2006 08:47 
Zignorować. To jest symboliczny głos tych, ktorym nie wychodzi. :-(

Robert

Autor drozd
Użytkownik
#10 - Posted: 22 Paź 2006 10:42 
masz rację zignoruje... dziś sam też doszedłem to takiego wniosku ale wczoraj jak przeczytałem te bzdury to miałem ochotę wielką odpisać, ale nie będe wchodził w polemikę z ludźmi reprezntującymi taki poziom i wyznającymi spiskową teorię dziejów ludzkości (bo jeszcze trochę to zostaniemy tajnym stowarzyszeniem tudzież zakonem tanganikańskim... :-)

Marek

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / Reakcje na PT w internecie Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®