Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne /

dziwaczne posty...

Autor drozd
Użytkownik
#1 - Posted: 9 Lis 2006 19:27 
czy to ja tylko widze takie dziwaczne posty pojawiające się w starych tematach ale w nowych chyba też czy to jakiś atak na forum?

Marek

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 9 Lis 2006 19:44 
Nie, to są chyba formy inwazji robotów, tak myslę.
Albo zabawy kogoś prywatnego ze świata.

Robert

Autor tasma
Użytkownik
#3 - Posted: 9 Lis 2006 20:46 
Tak to wyglada jak atak robotow spamujacych.
Jedyna mozliwosc uchronienia sie przed nimi to koniecznosc wpisywania przy rejestarcji tekstu z obrazka, ale tego w naszym skrypcie nie ma :(.

Przemek

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 9 Lis 2006 20:55 
Tak Pzremku

dzisiaj jest tego nalot. Co chwilę jakiś taki dziwny login.

Marta

Autor tasma
Użytkownik
#5 - Posted: 9 Lis 2006 22:05 
Najgorsze jest to, ze nie mozna tego powstrzymac. Pozostaje kasowanie postow, albo zmiana sposobu rejestracji.

Autor drozd
Użytkownik
#6 - Posted: 9 Lis 2006 22:17 
odkąd pamiętam nie było jeszcze czegoś takiego na forum, prawda? nie wiem jak to od strony technicznej wygląda ale jesli te posty się nie skończą to bedzie to utrudniało działanie forum a przynajmniej wpływało na komfort pracy... po co ludzie wymyślają takie pakudztwa? już im nie wystarczy włamywanie się do pentagonu? czego chcą od forum o rybach? ciekawe czy dziś na innych forach było podobnie...

Autor tooold
Użytkownik
#7 - Posted: 9 Lis 2006 23:20 
od jakiegoś czasu jest aktywnoość tego rodzaju także i u mnie - aż musiałem włączyć osobistą akceptację użytkownika, bo tekst z obrazka to jednak zbyt mało

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 10 Lis 2006 07:32 
Co to znaczy : "osobistą akceptację użytkownika ?
Kompletnie sie na tym nie znam.
R

Autor worton
Użytkownik
#9 - Posted: 10 Lis 2006 15:00 
Hej,

jest to prawdopodobnie skrypt PHP - sprawe mogloby rozwiazac (chociaz nie jestem tego pewien) zablokowanie uzytkownikom mozliwosci wpisywania kodu php do postow i ich kompilacji przez przegladarke. Nie wiem jak miniBB, na phpBB to sa 2 minuty roboty :).

Pozdrawiam.

Autor drozd
Użytkownik
#10 - Posted: 16 Lis 2006 16:12 
a już myslałem że sobie te roboty dały spokój a dziś od nowa jakieś dziwaczne posty się pojawiają... ciekawe komu przynosi radość uprzykrzanie akwarystom życia...

Marek

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 16 Lis 2006 16:22 
One dały sobie spokój na 2-3 dni - bo nasz administator"cos " zrobił. Ale teraz podmieniamy wersje forum na wyzszą, wieć może to pomoze. Tak, że cierpliwości. Musimy ją zakupić.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#12 - Posted: 16 Lis 2006 17:43 
Co to znaczy : "osobistą akceptację użytkownika ?
Kompletnie sie na tym nie znam


w forum phpBB (darmowe ;-)))) jest opcja akceptacja użytkownika przez admina - nawet jeśli robot się zalogował, to nie może napisać postu zanim ja nie sprawdzę kto to jest i nie zatwierdzę jego obecności

Forum Wewnętrzne Forum Tropheus Tanganika / Forum Wewnętrzne / dziwaczne posty... Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®