Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

A tutaj taki temat, bo sie musze pochwalic :)

Autor Vepsik
Użytkownik
#1 - Posted: 8 Sier 2007 20:03 
Dzisiaj, o godzinie 16:30 zakończyłem egzamin na prawko z wynikiem pozytywnym :) To było pierwsze podejście i okazało się udane :). Jak dobrze pójdzie, to na następny zlot w Krakowie przyjadę już nie pociągiem, a samochodzikiem :)

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 8 Sier 2007 20:06 
Brawo Michale ! Gratuluję.

Widzę, że nie próżnujesz w te wakacje!

Marta

Autor Vepsik
Użytkownik
#3 - Posted: 8 Sier 2007 20:46 
Hehe nie próżnuję i nawet już zalążek artykułu powstał ale o tym narazie sza :)

Autor trzcinka
Użytkownik
#4 - Posted: 8 Sier 2007 22:27 
No no-teraz to już jesteś prawie dorosłym mężczyzną.Gratulacje.
No a co z tym akwa-które staaaaaawiasz i staaaaawiasz???

Autor Vepsik
Użytkownik
#5 - Posted: 8 Sier 2007 22:36 
No coz - miejsce po kominie juz zaklejone (ale musze dokupic sylikonu, zeby jeszcze krawedzie dopelnic), kupilem profile do wzmocnienia stelaza - musze tylko w koncu zlapac ojca w biegu, zeby mi pomogl zdjac akwa, abym mogl zaniesc podstawe do sasiada i belki dospawac. Potem juz tylko stawiam Unimaxa 700 i cos jeszcze i zalewam. Oswietlenie to juz najmniej wazna rzecz, bo i tak zostawie zbiornik na przynajmniej miesiac, aby dojrzal.

Autor trzcinka
Użytkownik
#6 - Posted: 8 Sier 2007 22:56 
A w czasie -jak sie wyrobisz?
Jak Twoje Eretmoduski-parka-no i ile mlodych zostało?

Autor Vepsik
Użytkownik
#7 - Posted: 9 Sier 2007 09:25 - Edytowany przez: Vepsik 
Sądzę, że jeżeli wszystko pójdzie sprawnie, to do połowy sierpnia go zaleję i w połowie września wpuszczę pierwszych lokatorów - oczekujące eretmodusy.

Parka czuje się dobrze, z maluchów przetrwało 5,6 albo 7 - ciężko policzyć, bo nie zawsze wszystkie wychodzą. Dodatkowo jest jeden bardzo mały, który się wykluł podczas mojego pobytu w Londynie. Pewnie było ich więcej ale moi rodzice nie sprawdzili i nie karmili ich drobnym pokarmem.

Autor Vepsik
Użytkownik
#8 - Posted: 9 Sier 2007 17:31 
Tak dla informacji - właśnie skończyłem tło do tego zbiornika, a jak ojciec wróci, zaniosę stelaż do sąsiada.

Autor timus
Użytkownik
#9 - Posted: 9 Sier 2007 17:57 
Wklej fotki tła. I będzie w środku czy na zewnątrz?

Marcin.T <')))><

Ps. Aaaa i sprawdź pocztę ;)

Autor Vepsik
Użytkownik
#10 - Posted: 9 Sier 2007 18:26 - Edytowany przez: Vepsik 
Sprawdziłem i odpisałem :) Chyba, że nie doszło (mail z rana, dotyczący tropheusów?). Tło najprawdopodobniej będzie w środku ale się jeszcze okaże. Co do wszelkich wątpliwości - jest bezpieczne i sprawdzone już w niejednym akwarium. Foto zrobię, jak wyschnie :)

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / A tutaj taki temat, bo sie musze pochwalic :) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®