Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

to może o tańcu gwiazd na lodzie ? ;-)

Autor tooold
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Lis 2007 17:22 
wczoraj przez przypadek oglądałem - zaśmiewałem się z Dody i tego co jej powiedział Saleta

http://pl.youtube.com/watch?v=PlFAD-t1akM
http://pl.youtube.com/watch?v=VEzI2SX6SiY&feature= related

Autor marti
Użytkownik
#2 - Posted: 18 Lis 2007 19:17 - Edytowany przez: marti 
Drugi link jest niezły :)
Kiedyś mi żona coś o tym wspominała, dopiero teraz juz wiem o co chodziło
Ta cała doda, straszna porażka, ręce opadają...

Autor wojtek123
Użytkownik
#3 - Posted: 19 Lis 2007 10:52 - Edytowany przez: wojtek123 
Oglądamy ten show - z braku laku - od samego początku. I mimo, że za Dodą (tak stylem muzycznym jak i przede wszystkim przyjętym image) nie przepadam, to jednak w tzw. sporze :) z Saletą muszę przyznać jej rację. W pierwszych dwóch odcinkach zachowywała dystans, natomiast w momencie gdy z programu zaczęli odpadać artyści, którzy rzeczywiście na lodzie wyczyniali cuda (zaczęło się od bliżej mi nie znanej M. Sadowskiej), to po prostu wyraziła się, że szkoda że odpadają Ci którzy się starają i coś pokazują w sytuacji gdy Przemek... mimo całej sympatii sory ale drewniane klocki na łyżwach pewnie lepiej wyglądają na lodzie. I tu niestety to Przemek zaczął tą spiralę wyzwisk (od odzywki na zasadzie niech ta nauczy się śpiewać, na co ona - gdyby był taki wyszczekany na lodzie i na ringu). Moim zdaniem dziewucha za którą nie przepadam miała rację a co do zarzutów... no śpiewać to ona potrafi (ma głos - obiektywnie)choć tej muzyki nie lubię, a Przemek - na lodzie to nie zabardzo a na ringu... ostatnimi czasu i to w ciągu - niestety słabiutko.

Autor marti
Użytkownik
#4 - Posted: 19 Lis 2007 16:17 - Edytowany przez: marti 
Całe szczęście, że nie muszę robić rzeczy wbrew swoim gustom, np. oglądać programów których nie lubię, słuchać muzyki za którą nie przepadam, a w szczególności Dody, która czy ma rację czy nie, stylem pasuje bardziej do agencji towarzyskiej a nie telewizji. ..
Jak rozumiem to jest program rozrywkowy, a nie łowienie talentów w jeździe na lodzie, czy też sport wyczynowy.

Autor wojtek123
Użytkownik
#5 - Posted: 20 Lis 2007 10:46 - Edytowany przez: wojtek123 
Jak rozumiem to jest program rozrywkowy, a nie łowienie talentów w jeździe na lodzie, czy też sport wyczynowy.

Jesteśmy nacją ambitną i z moich obserwacji dot. podobnych programów (tańce, śpiewy itd.) wynika, iż osoby występujące w programach tego typu zdecydowanie przykładają się do występów a sedziowie oceniają ich występy wg kryteriów profesjonalnych (np. odpowiednik tańców z TVN w BBC - tam artyści ledwie dygają na parkiecie i dostają za to max oceny, u nas sposród uczestników wyrastają niemal profesjonaliści). Podobnie jest w tym show z niemałym zdziwieniem obserwuję, że wszyscy uczestnicy oprócz tej pary wyczyniają na lodzie cuda - również w ocenie sędziów. I z tego właśnie punktu widzenia - panna Doda wypowiedziała się, że skoro inni są tak dobrzy to szkoda, że odpadają gdy Przemek ledwie stoi na lodzie. Nie zamierzam tu ani jej bronić ani toczyć dłuższych dyskusji. po prostu reszta prezentuje zadziwiająco wysoki poziom. Zresztą Przemek wykazał się klasą ponieważ ostatnio zrezygnował z dalszych występów właśnie ze względu na różnicę umiejętnosci prezentowanych na lodzie. Czym temat zakończył.

Autor tooold
Użytkownik
#6 - Posted: 20 Lis 2007 20:22 
przyznać jej rację

widzisz - tu się różnimy. Dla mnie równie wazna jest forma wypowiedzi i jesli ktoś ma rację a jest prymitywny i chamski to mnie nie przekonuje.

Tak mi się przypomniał w tej chwili Heiko Bleher i jego wykład i to ,że wyszedłem z niego zniesmaczony jego uwagami o innych , a prawdopodobnie miał rację ;-)

ps. a Doda cóż - faktycznie lepiej żeby nic nie mówiła , rozkładówka w Playboy-u całkiem wystarczy ......

Autor Sendog
Użytkownik
#7 - Posted: 21 Lis 2007 08:31 - Edytowany przez: Sendog 
Nie wiem czy kogoś można kwalifikować tylko na rozkładówkę w Playbou. Siłą Dody jest opinia publiczna a ta bardzo lubi takie dziwadła choć nikt nie przyznaje się że ją lubi. Podobnie jak Partia na 3 litery. Mają poparcie a nikt się do tego nie przyznaje :)

Cholera nie wiem czy dobrze że zacząłem o polityce :)

Pozdr
Krzysiek

Autor topik
Użytkownik
#8 - Posted: 21 Lis 2007 09:27 
Czemu sie nie przyznaje ???
Poprzednio głosowałem na Pis i teraz głosowałem
patrz wyzej:)
A Doda no cóz takie idiockie czasy ze popularnosc zdobywa sie w idiotyczny sposób,co swiadczy żle nie tylko o Dodzie ale o całym społeczenstwie
BYC DEBILEM JEST OBECNIE BARDZO NA CZASIE W TYM KRAJU

PZDR

Autor Sendog
Użytkownik
#9 - Posted: 21 Lis 2007 09:39 
taa np. Big Brother w TV4

Autor wojtek123
Użytkownik
#10 - Posted: 21 Lis 2007 11:05 - Edytowany przez: wojtek123 
Już miałem nie wypowiadać się, ale... Ja nie odnosiłem się do jej image i zachowania w ogóle tylko do tej/tych konkretnych sytuacji. Co do jej modelu bycia - nie podoba mi się i tyle. Jak rozumiem to jej świadomy wybór z racji funkcji celu, który dzięki temu osiąga. Ale sposób mi nie odpowiada. Myślę że tu sie zgodzimy. Zresztą Przemek mimo całego swojego nazwijmy to uroku to ani samym zachowaniem ani intelektem też nie powala. Doda to produkt poziomu swoich czasów, podobnie jak to towarzystwo z BB w TV4. Widziałem 2 odcinki (do końca nie dotrwałem), pamiętam jak oburzałem się na BB1, a teraz wychodzi na to, że w porównaniu z tymi gumowymi, niewychowanymi, ... brakuje słów do opisu to towarzystwo z BB1 to ludzie poukładani i porządni. Ale to tylko porównawczo.
Podsumowując - i mi nie odpowiada taki styl jak ten dodyczny, odniosłem się tylko do konkretnej sytuacji, gdzie moim skromnym zdaniem w części merytorycznej to dziewcze miało rację. Ale każdy ma prawo do swoich poglądów i oceny. Ja wracam do rybek, a tam ani Dody ani Przemki nie pływają:)

Autor fazi64
Użytkownik
#11 - Posted: 21 Lis 2007 11:21 - Edytowany przez: fazi64 
Ja wracam do rybek, a tam ani Dody ani Przemki nie pływają:)

Witam,
A kto zgadnie: czyja postac przyjmuje T. dubois w programie Szymon Majewski Show?
Dla spostrzegawczych nagrody nie bedzie... tylko uznanie (w Malopolsce) ;)
Pzdr.
Fazi64

Autor tasma
Użytkownik
#12 - Posted: 21 Lis 2007 11:23 
Czyzby chodzilo o Pana Premiera obecnego ;) ?

Autor fazi64
Użytkownik
#13 - Posted: 21 Lis 2007 11:34 
Czyzby chodzilo o Pana Premiera

Witam,
Pudlo!!
Pzdr.
Fazi64

Autor fazi64
Użytkownik
#14 - Posted: 21 Lis 2007 20:02 
A kto zgadnie: czyja postac przyjmuje T. dubois w programie Szymon Majewski Show?

Witam,
Konkurs (bez nagrod) dalej trwa!! Nikt nic nie zauwazyl? ;((
Pzdr.
Fazi64

Autor py1szczak2
Użytkownik
#15 - Posted: 26 Lis 2007 21:49 
Witam a niech mnie toż to Toruński Ojciec Dyrektor Rydzyk we własnej rybiej postaci :0)

Autor tasma
Użytkownik
#16 - Posted: 26 Lis 2007 21:51 - Edytowany przez: tasma 
Krzysiek mam rozwiazanie. To przewielebny, jasnie nam panujacy, w Toruniu zrodel geotermalnych szukajacy, swiety Tadeusz Rydzykiem zwany.
Co wygralem ?

Przemek

Edycja:
Chyba nic nie wygralem. Bylem drugi.

Autor fazi64
Użytkownik
#17 - Posted: 26 Lis 2007 23:05 
Witam,
Brawo - zgadliscie prawie rownoczesnie - a nagroda - jak wspomnialem:
"...uznanie w Malopolsce" ;))
Pzdr.
Fazi64

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / to może o tańcu gwiazd na lodzie ? ;-) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®