Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

"Forumowe" koszulki.

Strona  Strona 3 of 5:  « Previous  1  2  3  4  5  Next »  
Autor tooold
Użytkownik
#61 - Posted: 12 Gru 2007 06:24 
Co do loga to już wypowiedział się MacieJ.

i mi się to nie podoba

Autor winiar
Użytkownik
#62 - Posted: 12 Gru 2007 08:15 - Edytowany przez: winiar 
i mi się to nie podoba

Maciej napisał to co usłyszał od Marty.



marek

Autor MacieJ
Użytkownik
#63 - Posted: 12 Gru 2007 13:29 
Dokładnie, tak jak mówi Marek. Poza tym, wychodząc z założenia jakie można wyczytać ze strony PT, ma on za zadanie zrzeszać pasjonatów jeziora, w szerokim tego słowa znaczeniu. Czy ma to być hermetyczne środowisko tylko dla wybranych? Chyba nie to jest celem, tak przynajmniej ja to odbieram.
Jeszcze dziś, lub jutro, będzie ostateczny projekt, koszt i gotowa koszulka dla oglądu. :]
MacieJ

Autor tooold
Użytkownik
#64 - Posted: 12 Gru 2007 17:30 
Czy ma to być hermetyczne środowisko tylko dla wybranych? Chyba nie to jest celem, tak przynajmniej ja to odbieram.
Jeszcze dziś, lub jutro, będzie ostateczny projekt, koszt i gotowa koszulka dla oglądu.


jakbym słyszał czyjś cytat z wczoraj ......

ale odniose się do Twojej wypowiedzi : część członków PT uważa że logo jest zarezerwowane dla członków PT , ja należę do tej części .

Nie chodzi tu o hermetyczne środowisko, tylko o to że jest to pewna grupa osób , powstało kiedyś ich logo , jeśli kazdy może nosić logo PT po co je wogóle tworzyć ???

Co do hermetyczności - może tam zgłosić akces każdy kto cos robi w dziedzinie hodowli ryb z Tanganiki i ma coś do powiedzenia w tej sprawie , zapraszamy serdecznie.

Autor MacieJ
Użytkownik
#65 - Posted: 12 Gru 2007 17:46 - Edytowany przez: MacieJ 
Witajcie.
Oto ostateczne projekty:



Uwagi mile widziane. Jutro postaram się zrobić jedną sztukę na próbę, lecz teraz mogę powiedzieć, że nie będzie na jutro błękitu. Nie jest teraz używany w firmie i nie ma go na stanie. Orientacyjna cena gotowej koszulki to 40zł, do tego 6-8zł kosztów wysyłki. Kolejna informacja to termin ich realizacji. Niestety, nie wyrobię się w tym roku z ich produkcją. Chyba, że zdarzy się cud, to tak. ;> Metoda nadruku to FLOCK. Jest to nadruk zamszowy, bardzo! trwały. Jedną z koszulek wykonanych tą metodą mam już 6 lat. Koszulka i nadruk są w idealnym stanie. Jest, niestety, jedną z droższych metod, ale wartą swej ceny. Koszulki produkowane są przez firmę Promo Stars, w której zaopatruje się, jak już pisałem, Cropp i Reserved. Są to koszulki 1 gatunku. Jest dowolność kolorów. Szczegółowe rozmiary podane zostaną za jakiś czas, czekam na firmowy folder. Proszę chętnych o wypowiadanie się na temat koszulek, czy wszystkim się podoba?;) Do wykonania będą 2 wersje, z Tropheusem i Cyphotilapią, z nickiem i bez, do podania w zamówieniu. Myślę, że to na tyle. Czekam na posty. :)
MacieJ

Autor franco103
Użytkownik
#66 - Posted: 12 Gru 2007 18:26 
Ja osobiście jestem "za" - z jednym małym ale...

Nie jestem osobą należącą do PT ale osobiście uważam, że użycie loga PT na koszulkach jest delikatnie mówiąc nie fair.

Popieram w całości Toolda, bo z jakiej racji ja mam się posługiwać tym znakiem, nie wniosłem do PT absolutnie niczego. To, że pasjonuje mnie Tanganika, nie uprawnia zaraz do wszystkiego, dla mnie to zwykłe zawłaszczenie.

To moje zdanie.

Koszulkę z chęcią kupie ale wolałbym bez loga PT.

P.S. Może kiedyś na nie zapracuje.

Pozdrawiam.

Autor Vepsik
Użytkownik
#67 - Posted: 12 Gru 2007 18:38 
Ja się oczywiście piszę. Co do znaczka PT - może niech całe gremium PT zrobi głosowanie i na forum poda jego wynik. Wtedy będzie jasność. W końcu, jak w każdej instytucji demokracja być musi, tak i w tym zrzeszeniu powinno odbyć się demokratyczne głosowanie. Ja na koszulkę bardzo chętnie będę się pisał. Widzę, że zastosowałeś pomysł z jeziorem w środku liter. Ja bym może zmniejszył tak o 1/5 wielkość samego jeziora, żeby litery nie były tak rozciągnięte. W zamówieniu oczywiście biorę trofa :)

Autor MacieJ
Użytkownik
#68 - Posted: 12 Gru 2007 19:20 
W rzeczywistości "jezioro" i tak nie będzie aż takich rozmiarów, będzie, właśnie o ok. 1/5 mniejsze ze wzgledów estetycznych jak i finansowych. :) Z głosowaniem dobry pomysł. Napiszę w tej sprawie.
MacieJ

Autor bernard
Użytkownik
#69 - Posted: 12 Gru 2007 20:43 


nie chcę mieszać, ale moim zdaniem taki tył był dużo ładniejszy

Autor bernard
Użytkownik
#70 - Posted: 12 Gru 2007 20:45 - Edytowany przez: bernard 
I jeszcze jedno - nie da się na przód wprowadzić kolorów w obrys frontosy, czy trofcia? Byłoby i ładniej i weselej :)

I druga sprawa - czy na koszulkach będzie taka duża informacja o autorze ich projektu?

Bernard

Autor Vepsik
Użytkownik
#71 - Posted: 12 Gru 2007 20:45 
Tylko po co ten nick z tyłu - może po prostu litery i kontur jeziora zostawić tak samo, a wyrzucić samą rybkę ?

Autor bernard
Użytkownik
#72 - Posted: 12 Gru 2007 20:56 
może po prostu litery i kontur jeziora zostawić tak samo, a wyrzucić samą rybkę
ja bym zostawił rybkę, ale bez nicka

Autor Vepsik
Użytkownik
#73 - Posted: 12 Gru 2007 21:01 
No to lepiej, żeby była zakolorowana. Frontosa normalnie, a trofeus jako ikola - chyba najbardziej charakterystyczny.

Autor MacieJ
Użytkownik
#74 - Posted: 12 Gru 2007 21:03 
Sprawa kolorów wygląda nastepująco: FLOC jest metodą monokolorystyczną. Wklejanie kolorów jeden w drugi jest bardzo pracochłonne, kosztowne i dosyć trudne. Każdą warstwę trzeba nanosić osobno. Inaczej sprawa wyglądałaby przy sitodruku. Ale zamówienia przy tej metodzie zaczynają sie od 100 sztuk wzwyż, a jak widać, nie uzbiera się tutaj aż tyle. Poniżej tej liczby koszta są ogromne. Stąd takie kolory.
Wracając do samego projektu. Można zrobić tak: z tyłu zostawić kontur jeziora, okrągły napis i rybę bez nick`a. Nick przenieść na przód zamiast ryby, jak ma to miejsce wyżej. Pod nick`iem adres forum. Pasi?
MacieJ

Autor bernard
Użytkownik
#75 - Posted: 12 Gru 2007 21:03 - Edytowany przez: bernard 
vepsik - dokładnie tak

Autor MacieJ
Użytkownik
#76 - Posted: 12 Gru 2007 21:05 
bernard
I druga sprawa - czy na koszulkach będzie taka duża informacja o autorze ich projektu?

Udam, iż nie widziałem tego pytania. ;]
MacieJ

Autor Mariusz_B
Użytkownik
#77 - Posted: 12 Gru 2007 21:27 
Wnikamy w kolory obramówki itp ale jednak coś pozostaje niedokończone. W celu uniknięcia ewentualnych problemów należy rozwiązać kwestię zgody członków PT na używanie loga. Bez tego nie ma sensu dalsza dyskusja. Ja przynajmniej tak to widzę ...

Autor timus
Użytkownik
#78 - Posted: 12 Gru 2007 21:28 
nie chcę mieszać, ale moim zdaniem taki tył był dużo ładniejszy

Popieram Bernarda ten projekt jest najciekawszy.



Wszystko jest odpowiednio skomponowane i tak bym pozostawił tylko umieścił z przodu na wysokości klatki piersiowej.

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#79 - Posted: 12 Gru 2007 21:29 
W celu uniknięcia ewentualnych problemów należy rozwiązać kwestię zgody członków PT na używanie loga. Bez tego nie ma sensu dalsza dyskusja.

Niebawem dostaniecie ostateczną odpowiedź.

Marcin.T <')))><

Autor Vepsik
Użytkownik
#80 - Posted: 12 Gru 2007 21:36 - Edytowany przez: Vepsik 
MacieJ, a mógłbyś podrzucić taką kompozycję, aby z tyłu był sam kontur jeziora z literami pozostawionymi tak, jak są? W sensie w małym kółku. Bez rybki.

Autor MacieJ
Użytkownik
#81 - Posted: 12 Gru 2007 21:46 

MacieJ

Autor bernard
Użytkownik
#82 - Posted: 12 Gru 2007 22:12 
:) jednak wersja z Frontosą w środku (Bez nicka) jest ładniejsza

Natomiast wracając do jednego z moich wcześniejszych postów - może z przodu nad linkiem do forum umieścić kształt trofcia - w końcu to www.tropheus.com.pl
Nie powinno to zwiększać kosztów, zwłaszcza jeśli zniknie z ramion logo PT.
Umieszczając z przodu trofcia a z tyłu frontosę pewnie wszyscy będą usatysfakcjonowani :))

B.

Autor fazi64
Użytkownik
#83 - Posted: 12 Gru 2007 22:16 
Witam,
Bomba pomysl - pisze sie na rozmiar XXL - IMHO najbardziej charakterystyczna ryba biotopu jest Altolamprologus i to on powinien byc "w butonierce". Jesli nick (IMHO potrzebny), to oczywiscie tez z przodu.
Reszta wg ostatnich poprawek - dla mnie - OK!
Pzdr.
Fazi64

Autor winiar
Użytkownik
#84 - Posted: 12 Gru 2007 23:04 - Edytowany przez: winiar 
MacieJ

W jakich kolorach mogą być koszulki? Jaka jest orientacyjna cena?


Pozdrawiam

Marek

Autor MacieJ
Użytkownik
#85 - Posted: 12 Gru 2007 23:11 
Marku, wszystko co wiem na tę chwilę, podałem kilka postów wcześniej.
MacieJ

Autor py1szczak2
Użytkownik
#86 - Posted: 13 Gru 2007 06:56 
MacieJ
Daj z tyłu rybę tak jak prosił bernard
i timus nie ważne czy będzię to trofek czy frontosa.Samo jeziorko z napisem wygląda na klub miłośników tylko jeziora -nie ryb - IMHO powinna być ryba na plecach z nikiem lub bez .
Pozdrawiam Piotr

Autor MacieJ
Użytkownik
#87 - Posted: 13 Gru 2007 07:23 
W takim razie, tył zostaje z rybką, do wyboru z 2, bez nick`a. Rybka będzie taże z przodu, z nick`iem lub bez, jak kto woli. Gatunek także do wyboru.

I jak?
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor py1szczak2
Użytkownik
#88 - Posted: 13 Gru 2007 07:43 
jak najbardziej TAK

Autor MacieJ
Użytkownik
#89 - Posted: 13 Gru 2007 07:55 
Chwilę temu uświadomiłem sobie, iż taki zabieg (dwie ryby) może podnieść koszt nadruku, dzisiaj wszystko wyliczę z szefem.
MacieJ

Autor py1szczak2
Użytkownik
#90 - Posted: 15 Gru 2007 13:29 
Nie przeginaj tylko z tą ceną :0) i podawaj konkrety od kiedy będzie można zamawiać koszulki.

Strona  Strona 3 of 5:  « Previous  1  2  3  4  5  Next » 
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / "Forumowe" koszulki. Top
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®