Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Kto poleci!!!

Autor franco103
Użytkownik
#1 - Posted: 9 Gru 2007 22:54 
Ello!

A ja dzisiaj z innej beczki... szukam, poszukuje i nic nie chce mi wpaść w oko i do głowy...

Czy ktoś z was może polecić mi jakieś dobre i sprawdzone obuwie do codziennego użytkowania w porze jesienno-zimowo-wiosennej??? (tzn. zimno, mokro i błoto).

Myślę o jakiś butach turystycznych (trekkingowych) i zdecydowanie do kostki, szukam czegoś z membraną Gore-Tex (tylko czy warto)???

Może pomożecie.

Pozdrawiam.

Autor Vepsik
Użytkownik
#2 - Posted: 9 Gru 2007 22:57 - Edytowany przez: Vepsik 
Polecam buty firmy CAT (CATERPILAR) lub Jack Wolfskin. Trzeba wydać od 200 zł w górę ale jest naprawdę za co. Mam buty Jacka od 2 sezonów i są naprawdę świetne. Caterpilara mam od tego roku. Zakupione zostały w Factory (mniej więcej 40% taniej, niż w "normalnych" sklepach) ale są super. Mam duże "wymagania" co do obuwia, ponieważ rzadko kiedy udaje się mi znaleźć but, który od samego początku będzie odpowiednio leżał na nodze.

Autor twkw
Użytkownik
#3 - Posted: 10 Gru 2007 08:04 
Ecco z membraną

Autor Mariusz_B
Użytkownik
#4 - Posted: 10 Gru 2007 08:33 
Ja w ciemno od pewnego czasu używam Salomony z wkładką Gore-Tex. Dla mnei są lux :).

Autor franco103
Użytkownik
#5 - Posted: 11 Gru 2007 22:44 

Autor tooold
Użytkownik
#6 - Posted: 12 Gru 2007 06:21 
hmm - tytuł wątku był taki iz myslałem o przelocie do Afryki

a tak zastanawiam się nad sensem takich luźnych rozmów - zaraz Was będę pytał o glazurę i terakotę .........

Autor Vepsik
Użytkownik
#7 - Posted: 12 Gru 2007 06:39 
a tak zastanawiam się nad sensem takich luźnych rozmów - zaraz Was będę pytał o glazurę i terakotę .........


No to pytaj. Po to powstało to podforum, żeby można było spokojnie porozmawiać bez zaśmiecania innych.

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Kto poleci!!! Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®