Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

"Forumowe" koszulki - zamówienia.

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next »  
Autor MacieJ
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Sty 2008 17:14 
Witam.
Od dziś (16-01-2008), przez 2 tygodnie (do 30-01-2008) zbierane będą zamówienia na koszulki dla członków forum www.forum.tropheus.com.pl. Oto ostateczne wymiary nadruków. Rozmiary mierzone są w najszerszych/najdłuższych miejscach. Nadruk na plecach: 23cmx13cm (jezioro jasnoniebieskie, ryba i napis białe). Logo PT na rękawach z napisem sympatycy dla osób niezrzeszonych w PT i bez napisu dla jego członków: 5cmx3cm (napisy i fale będę jasnoniebieskie), nadruk na piersi: 8cmx5cm (cały biały). Oto zdjęcia projektów, które są do wyboru:




Do wyboru jest także opcja z nick`iem bądź bez niego. Nick umieszczony zostanie w rybce na piersi. Proszę pamiętać, że czym dłuższy nick, tym jego czytelność oraz wielkość spadają. Koszulki, na których zostanie umieszczony nadruk są pierwszego gatunku. Firma, która je produkuje to Promostars. Z odzieży tej firmy korzystają m.in. Cropp i Reserved. Rodzaj nadruku: FLOCK (nadruk zamszowy). Teraz najważniejsze, cena. 25zł to cena gotowej koszulki. Naliczyć należy koszty wysyłki oraz, w zależności od ilości zamówionych koszulek po zakończeniu przyjmowania zleceń, kwotę na opłatę za kuriera, który dostarczy koszulki i folie do nadruków. Kwota ta zostanie podana 31 stycznia/1 lutego, wtedy też będę czekał na wpłaty na konto, którego numer wraz z danymi do przelewu podam tego samego dnia. Zamówienia proszę kierować na adres podany w panelu użytkownika. Proszę je pisać wg poniższego schematu:
Tytuł e-mail`a: Koszulka Tanganika - nick
Imię, nazwisko:
Nick:
Adres:
Ilość sztuk:
Typ:
Obecność nick`u:
Rozmiar koszulki:
Kolor koszulki:

Pozdrawiam.
MacieJ

Autor sue
Użytkownik
#2 - Posted: 16 Sty 2008 22:43 
Maciej
a jakie rozmiary koszulek są dostępne? Od S do XL?

Pozdrawiam
Magda

Autor franco103
Użytkownik
#3 - Posted: 16 Sty 2008 23:41 
Teraz najważniejsze, cena. 25zł to cena gotowej koszulki. Naliczyć należy koszty wysyłki oraz, w zależności od ilości zamówionych koszulek po zakończeniu przyjmowania zleceń, kwotę na opłatę za kuriera, który dostarczy koszulki i folie do nadruków. Kwota ta zostanie podana 31 stycznia/1 lutego

Czyli na dzisiaj to 25pln + jakies8pln za wysyłkę.
Dobrze myśle?

Autor rafi201
Użytkownik
#4 - Posted: 17 Sty 2008 10:09 
Typ - tzn. z trofeusem lub frontoza tak?
Kolor - jakie są dostepne?

Autor MacieJ
Użytkownik
#5 - Posted: 17 Sty 2008 13:02 - Edytowany przez: MacieJ 
Witam.
Sue, dostępne są rozmiary od S do XXL.
Franco103, dobrze myślisz. :) 25zł/szt. + koszty wysyłki i kuriera, czyli ok. 8-10zł, raczej bez różnicy w kwestii ilości zamawianych koszulek. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do kosztów wysyłki, proszę pisać.
Rafi201, zgadza się. Typ dotyczy Tropheusa i Cyphotilapii. Kwestia koloru. Napisz jaki kolor Cię interesuje. Dostępne są wszystkie podstawowe, ale zalecam czarny. Na takim nadruk najlepiej się prezentuje. Z oczywistych względów biały odpada.
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor Krzych
Użytkownik
#6 - Posted: 18 Sty 2008 21:09 
Naliczyć należy koszty wysyłki oraz, w zależności od ilości zamówionych koszulek po zakończeniu przyjmowania zleceń, kwotę na opłatę za kuriera, który dostarczy koszulki i folie do nadruków.

Jak rozumiem , płacę cenę koszulki + koszt przesyłki , czyli wszystko jasne.Nie bardzo tylko rozumiem zdania : opłatę za kuriera ,który dostarczy koszulki i folie do nadruków.O co chodzi z tą folią?
I jeszcze jedno pytanie.Nick może być zupełnie dowolny , czy też tylko forumowy? Może swojej latorośli również bym zamówił koszulkę.

Autor MacieJ
Użytkownik
#7 - Posted: 18 Sty 2008 22:48 
Witaj.
Chodzi o kuriera, który dostarczy koszulki i folie do nadruku do studia, w którym będę je robił. Tak naprawdę jest to termofolia, którą wycina się ploterem. Kwestia nick`a. Nick nie jest ograniczony wyłącznie do tego z forum. Jaki podasz, taki zrobię.
MacieJ

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 19 Sty 2008 07:46 
Jak będzie w takim razie cena ostateczna koszulki? Dalej 25 zł? Czy doliczasz jeszcze koszt tej folii?

OSTATECZNA bez przesyłki.

Robert

Autor MacieJ
Użytkownik
#9 - Posted: 19 Sty 2008 10:41 
25zł to cena gotowej koszulki. Już z nadrukiem. :)
MacieJ

Autor rafi201
Użytkownik
#10 - Posted: 21 Sty 2008 11:17 
Maciek, czy będziesz potwierdzał przyjęcie zamowienia?
Bo pare dni temu zlożyłem takowe na podany przez Ciebie adres i wg zamieszczonego przez Ciebie schematu i... nie mam pewnosci czy doszlo?

Rafał

Autor Sendog
Użytkownik
#11 - Posted: 21 Sty 2008 13:52 
Jakie to są podstawowe kolory?

Krzysiek

Autor MacieJ
Użytkownik
#12 - Posted: 21 Sty 2008 18:15 
Witam.
rafi201, zamówienie doszło bez problemu. Jeśli oczekiwałeś potwierdzenia, nie wiedziałem.
Sendog, a oto i kolory:
http://www.promostars.com/zamowienie/edycja.htm?id p=2977&ret=/katalog_online/tshirty.htm
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor rafi201
Użytkownik
#13 - Posted: 22 Sty 2008 08:52 
ok
Pozdrawiam :)

Autor Orange
Użytkownik
#14 - Posted: 24 Sty 2008 20:21 - Edytowany przez: Orange 
MacieJ
Też sie pisze :) fajna sprawa. maila wysłałem

Autor MacieJ
Użytkownik
#15 - Posted: 24 Sty 2008 21:17 
Witaj.
Boże...kocham samego siebie. :>
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor Krzych
Użytkownik
#16 - Posted: 24 Sty 2008 22:03 
Nick umieszczony zostanie w rybce na piersi.

Mam jeszcze jedno pytanie.Co jest napisane pod nickiem? O ile moje stare oczy dobrze widzą , adres www , ale jaki?

Autor MacieJ
Użytkownik
#17 - Posted: 24 Sty 2008 22:17 
Jest to adres forum.
MacieJ

Autor Vepsik
Użytkownik
#18 - Posted: 24 Sty 2008 22:56 
Prosilibyśmy o potwierdzanie mailem otrzymania zgłoszenia, bo ciągle człowiek tkwi w niepewności.

Autor MacieJ
Użytkownik
#19 - Posted: 24 Sty 2008 23:14 
Co by nie było, potwierdzenie poszło do wszystkich, którzy złożyli zamówienie.
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor kosik155
Użytkownik
#20 - Posted: 25 Sty 2008 17:01 
Mam pytanie masz już może zrobioną jedną taką koszulkę? Ciekawy jestem jak taka wygląda normalnie w rzeczywistości a nie na rysunku.

Autor MacieJ
Użytkownik
#21 - Posted: 25 Sty 2008 17:30 
Witam.
Gotowej koszulki nie mam. W poprzednim temacie dotyczącym koszulek umieściłem foto polaru z Cyphotilapią na piersi.
http://img523.imageshack.us/my.php?image=hpim8187h y4.jpg
Daje ono jako taki ogląd.
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor MacieJ
Użytkownik
#22 - Posted: 28 Sty 2008 13:06 
Witam.
Przypominam chętnym, o składaniu zamówień. Termin upływa 30 stycznia, po tym dniu nie przyjmuję zamówień. Osoby, które zamówiły koszulki, a nie dostały potwierdzenia, proszę o napisanie do mnie w tej sprawie, choć wydaje mi się, że nie ma takich osób.
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor MacieJ
Użytkownik
#23 - Posted: 31 Sty 2008 16:13 
Witam.
Zbieranie zamówien zostaje zamknięte. Proszę nie nadsyłać więcej zgłoszeń. Więcej informacji dotyczących wpłaty i kwoty całkowitej podam dziś wieczorem bądź jutro.
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor barey
Użytkownik
#24 - Posted: 19 Lut 2008 14:12 
ok, czy są jeszcze TACY co nie wpłacili ? sam przyznam, że późno się zorientowałem ale jak tak dalej pójdzie to koszulki będą na święta - bożego narodzenia ;-)
pozdr. Adam

Autor MacieJ
Użytkownik
#25 - Posted: 19 Lut 2008 15:25 
Witam.
Tak, 3 dni temu wpłaciła ostatnia osoba. Jak widać, wpłacanie pieniędzy bardzo! się przeciągnęło, trwało prawie 3 tygodnie. W środę biorę się do pracy. Zamawiam wszystkie rzeczy: koszulki, folie, przygotowuję projekty do wycięcia. Ciężko mi określić ile potrwa robienie koszulek. Robię je sam i tylko 2 dni w tygodniu. Dwa tygodnie to minimalny okres oczekiwania, natomiast cztery jest raczej czasem maksymalnym.
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor Vepsik
Użytkownik
#26 - Posted: 19 Lut 2008 17:51 
Ważne, żeby przed spotkaniem już było :)

Autor Vepsik
Użytkownik
#27 - Posted: 4 Mar 2008 17:02 
I jak idą prace? Wiem, że dopiero dwa tygodnie ale człek niecierpliwy, to i doczekać się nie może :)

Autor MacieJ
Użytkownik
#28 - Posted: 4 Mar 2008 17:12 
Witam.
Kilka dni temu dokonane zostały jeszcze lekkie poprawki, w niektórych zamówieniach. W tym momencie czekam na materiały: koszulki i folie. Myślę, iż w przyszłym tygodniu koszulki będą już robione, ale wątpię bym wszystkie skończył. Jeśli będzie tak jak piszę, koszulki które będą gotowe, zostaną natychmiast wysłane do właścicieli.
Pozdrawiam.
MacieJ

Autor Vepsik
Użytkownik
#29 - Posted: 4 Mar 2008 17:13 
To super :) Nie poganiam ale żeby były przed 26 kwietnia :)

Autor MacieJ
Użytkownik
#30 - Posted: 4 Mar 2008 17:21 
Spokojnie...będą, będą. :]
MacieJ

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next » 
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / "Forumowe" koszulki - zamówienia. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®