Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

paypal - jak ugryzc

Autor worton
Użytkownik
#1 - Posted: 3 Wrz 2008 11:50 
Hej,

jest moze na forum ktos kto uzywal paypala? Chcialem zrobic male zakupy w stanach i platnosc niestety tylko przez paypala. Mam juz konto ale nie mam pojecia co dalej. Jak przelac kase na konto paypalowe i co potem? :)

Pozdrawiam.

Autor robbi28ny
Użytkownik
#2 - Posted: 3 Wrz 2008 12:40 
Ja uzywam PayPala bardzo czesto, nastepnym krokiem po rejestracji jest podanie zrodla finansowania konta, moze to byc karta debetowa, karta kredtytowa lub rachunek bankowy. Reszte mozesz znalezc tutaj: https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/helpweb?cmd=_hel p

Pozdrwiam
Robert

Autor worton
Użytkownik
#3 - Posted: 3 Wrz 2008 13:05 
Hej,

a gdzie mozna dodac rachunek bankowy? Bo mam tylko opcje "Dodaj karte kredytowa" :)

Pozdrawiam i dzieki za informacje :)

Autor makami
Użytkownik
#4 - Posted: 3 Wrz 2008 20:00 - Edytowany przez: makami 
Witaj

Obecnie system PayPal nie umozliwia dodawania środków z rachunku bankowego. Bezpiecznym wyjściem jest zatem założenie konta np. w inteligo, kartę debetową masz tam za darmo do konta, jest to karta którą możesz dokonywać płatności w internecie. Dodajesz taką kartę do konta w PayPal, system sciąga z karty drobna kwotę - 6,50 zł - nastepnie potwierdzasz kartę, system zwraca Ci pieniadze i możesz dokonywać płatności.
Pozdrawiam Marcin

PS Obaj jestesmy z Lublina trzeba Ci pomóc dawaj na priv

Autor worton
Użytkownik
#5 - Posted: 4 Wrz 2008 15:47 
Hej,

a hm jak odroznic karte debetowa od innej? :] Moje jest taka pomaranczowa :P

Autor makami
Użytkownik
#6 - Posted: 4 Wrz 2008 19:39 
Witam!

Wszystko wyjaśnione przez komórczaka:))

Pozdrawiam Marcin

Autor worton
Użytkownik
#7 - Posted: 4 Wrz 2008 20:17 
Hej,

dzieki wielkie za pomoc :)

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / paypal - jak ugryzc Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®