Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Sprawy 2: Łódź 2009 oraz ksiegarnia internetowa

Autor worton
Użytkownik
#1 - Posted: 1 Gru 2008 19:11 
Hej,

wybieram sie w przyszlym roku na targi do lodzi i mam kilka pytan do ludzi, ktorzy juz byli.
1: czy znacie jakis w miare dobry hotel (zeby mnie robale nie zezarly zywcem) za rozsadna kase?
2: czy w lodzi sa tramwaje?

Poszukuje tez ksiazki pt "Słodkowodne ryby Europy. Przewodnik" - Roland Gerstmeier, Thomas Romig". Ktora ksiegarnie internetowa mozecie z czystym sercem polecic? :)

Pozdrawiam.

Autor Vepsik
Użytkownik
#2 - Posted: 1 Gru 2008 19:15 - Edytowany przez: Vepsik 
Ja o hotelu powiedzieć nic nie mogę ale Danielu - tak, w Łodzi są tramwaje. I to od ponad 100 lat :)

Autor worton
Użytkownik
#3 - Posted: 1 Gru 2008 19:22 
No to mnie teraz zmartwiles kolego :/. Mam nadzieje, ze sprzety maja jednak troszke mniej niz wiek ;)

Autor Vepsik
Użytkownik
#4 - Posted: 1 Gru 2008 19:27 
Najstarsze obecnie w użytku są od 1973 :P Najmłodsze 10 sztuk eksploatowane od 2008.

Autor angaj
Użytkownik
#5 - Posted: 1 Gru 2008 22:08 
najlepsze w Łodzi to: Widzew Łódź ;)

Autor nuroslaw
Użytkownik
#6 - Posted: 2 Gru 2008 07:19 
spokojnie powinniśmy trafić na kilka hoteli. Byłem tam, 2- 3 lata ? temu i mielismy fajny hotel, z darmowym parkingiem dla autka - strzeżonym parkingiem się ma rozumieć.
jakieś 40 PLN/os, jesli dużo się nie zmieniło, to myslę że to będzie znów ten sam hotel. Wada -trzeba dojechać.

A uwaga: po 17 w łodzi nie kupisz biletów na tramwaj/autobus. Boleśnie się o tym przekonałem, bo tam nie ma automatów parkingowych a kierowca ich nie sprzedaje.

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 2 Gru 2008 07:35 
Najfajniejszym przeżyciem w Łodzi są riksze na ul. Piotrowskiej.

Przejażdżka bajka:))

Marta

Autor MaciejMichalak
Użytkownik
#8 - Posted: 2 Gru 2008 09:06 
1. hoteli jest duzo za różne pieniądze od ok 70 zł do ...
2. sa tramwaje i nawet autobusy :) i teraz bilety sprzedają juz kierowcy i są automaty,
3.niestety sa tez mega korki i najlepiej nie przemieszczac się w niektórych rejonach od 16 do 19 :)
4.w razie pytan technicznych oczywiscie służe pomoca a nawet na miejscu chetnie pomoge kolegom i koleżankom akwarystom :)

pozdrawiam

Autor marti
Użytkownik
#9 - Posted: 2 Gru 2008 10:08 
wybieram sie w przyszlym roku na targi do lodzi i mam kilka pytan do ludzi, ktorzy juz byli.

Jakie targi , o co chodzi ?

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 2 Gru 2008 10:21 
W maju 2009 roku w Łodzi odbędzie się impreza związana ze 100-leciem ruchu akwarystycznego w Polsce do tego targi Pet Fair

Marta

Autor sue
Użytkownik
#11 - Posted: 2 Gru 2008 11:52 
my też się wybieramy do Łodzi
ale to jeszcze mnóstwo podmian wody do tego wydarzenia zostało,
więc jest czas na znalezienie hotelu...

Magda

Autor worton
Użytkownik
#12 - Posted: 2 Gru 2008 20:10 
Hej,

wiem ale musze zaplanowac moj moto-kalendarz na nadchodzacy sezon!

Korki mi nie straszne za to boje sie tramwajow! Ale bede ich unikal to moze dam rade.

Nuroslawie daleko od tego hotelu do targow?

Pozdrawiam.
P.S.
A co z ksiegarnia? :)

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 3 Gru 2008 07:23 
Danielu np.

http://wysylkowa.pl/

Ja parę ksiązek tam kupiłam

Marta

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Sprawy 2: Łódź 2009 oraz ksiegarnia internetowa Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®