Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

czesc wszystkim mam pytanie?

Autor zander78
Użytkownik
#1 - Posted: 13 Mar 2009 14:45 
Czesc wszystkim mam prosbe od kilku lat mam ryby z biotopu malawi a tanganika byla moim marzeniem.Mam zbiornik 240 litrow z labami i zebrami a takze inne rybki z tego biotopu,jednakze czegos mi brakowalo czytajac o trofciach dazylem zeby je miec wiec kupilem 6 duboisow i 6 red chimba polaczylem te dwa jeziora i nie wiem czy nie bede musial sprzedac pseudotropheusow choc nie maja wiekszych problemow ze soba to chyba moj sloik 240 litrow jest za maly na 21 rybek?CO wy na to?mam tez prosbe mimo ze mam rybki od wielu lat to nie moge nazwac sie hodowca a chcialbym znacznie poszezyc swoja wiedze.I tak mam pytanie jak rozroznic plec (jeszcze raz zaznaczam ze jestem laikiem wiec prosze o w miare jasna podpowiedz pozdrawiam i z gory dzieki

Autor salmo70
Użytkownik
#2 - Posted: 13 Mar 2009 17:07 
Witaj.Powinieneś się zdecydować,albo na Tangę,albo na Malawi.Masz za mało chimb,zresztą duboisów też.Działania w akwarystyce muszą być przemyślane!W Twoim nie największym zbiorniku,możesz trzymać tylko jedną formę barwną trofci.Płeć u trofków rozróżnia się po otworach płciowych.Linku Ci nie podam,bo nie mam aktualnie czasu na wyszukanie,ale możesz znaleźć go sam.korzystając z opcji szukaj.Pozdrawiam.Robert.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 13 Mar 2009 17:57 

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / czesc wszystkim mam pytanie? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®