Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Cos dla Sendoga - Wiktoria

Autor worton
Użytkownik
#1 - Posted: 30 Cze 2009 17:26 
Hej,

http://www.practicalfishkeeping.co.uk/pfk/pages/sh ow_article.php?article_id=745

;)

Mysle, ze jak sie zakrecisz to zdobedziesz kilka serio ciekawych gatuneczkow ;)

Powodzenia.

Autor Sendog
Użytkownik
#2 - Posted: 30 Cze 2009 21:35 
:) Ech jaki miły prezent :)

Pewien szaleniec z Belgii o imieniu Emilio juz kiedyś pokazywał mi ten artykuł. Większośc tych gatunków jest dostępna w stowarzyszeniu Interesungemaineschaft VSC do którego należę. Niestety na obecną chwilę brak odpowiedniej ilości zbiorników. Podjąłem się hodowli przede wszystkim dwóch nieopisanych gatunkó od Erwina Schramla z Ugandy i nie chcę powiększać mojej już i tak dość licznej listy gatunków.
Dzięki Danielu za pamięć.
A jak Twoja Strona?

Krzysiek

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 1 Lip 2009 06:50 
Krzyśku

To ile juz masz gatunków?


Marta

Autor worton
Użytkownik
#4 - Posted: 1 Lip 2009 16:27 
Hah dobrze wiedziec, ze sie z Erwinem dogadales :).
Strone skonczylem. Utknalem na pisaniu skryptow forum bo zaczalem budowac fishrooma. Pochlania mi to kazda wolna chwile wiec nie bardzo mam czas na inne "przyjemnosci". Gdzies za miesiac jak skoncze wezme sie na powrot za stronke :)

Pozdrawiam.

Autor Sendog
Użytkownik
#5 - Posted: 2 Lip 2009 10:19 
Marto 15 gatunków w tym dwa nieopisane. Pasowałoby jeszcze koło 10 :)

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 2 Lip 2009 10:23 
Ja powiedziałabym, że pasowało by więcej:))

Marta

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Cos dla Sendoga - Wiktoria Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®