Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

grzecznościowo: PILNIE potrzebuje schronienia dla kota - nie wyjada rybek. Warszawa

Autor barey
Użytkownik
#1 - Posted: 12 Sier 2009 16:06 
Kot ma około 6lat jest czarny w białe skarpety i krawat - prawdziwy przystojniak :). Jest to spory kotek. Niestety poprzedni właściciele nie poradzili sobie ze zwierzęciem i doprowadzili do zapalenia pęcherza nie pierwszy raz zresztą. (lekarz powiedział mi że to na tle nerwowym) Tymczasowo sprawuję nad nim opiekę. Niestety nie mogę zabrać go do domu i póki co płacę za szpital dla niego. Kotu mogę zapewnić parę dni jeszcze w tym szpitaliku aby go wyleczyć - co później nie mam pojęcia. Kota mogę przewieźć do osoby zainteresowanej. kontakt póki co email: tanga.09@o2.pl tel. 794262276 Mogę oddzwonić do Państwa tylko proszę o podanie numeru tel.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 12 Sier 2009 16:49 
Czy kot może być z innymi zwierzętami? Czy to kot czy kotka?

Marta

Autor barey
Użytkownik
#3 - Posted: 12 Sier 2009 23:31 
ko to kocur, przebywał z innym kotem przez prawie 6lat niestety był zdominowany, jest typem indywidualisty, strachliwy, i zaczyna prychać i warczeć ale wiem że się boi bo mam go teraz w domu i pewnie niedługo bo moja druga polowa boi się o dziecko, kot zaczął się łasic do nas potrzebuje zainteresowania jest bardzo fajny i rzeczywiście dobrze zbudowany. Niestety jak się podnieci potrafi ugryźć itd ale ponoć to normalne u facetów :P Jedno jest pewne jak ktoś nie ma doświadczenia to lepiej się zastanowić.
Dałem mu dziś zastrzyki z antybiotykiem itd. Nie wiem co będzie dalej póki co jest u mnie. Pęcherz jeszcze nie wyleczony ale już nie ma krwi w moczu, szybko stanął na nogi widać że jest silny, aha jest wykastrowany chociaż jak mówi lekarka gdyby zapewniono mu opiekę (karmę nie myszy) biegałby jako kot wychodzący np w domku jednorodzinnym z innymi kotami jak coś dzwońcie pod ten numer kopiłem dziś tą kartę i jest aktywna od 11 chyba.
jak będzie trzeba to kota jakoś dostarczę o ile mój bolid dojedzie.

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / grzecznościowo: PILNIE potrzebuje schronienia dla kota - nie wyjada rybek. Warszawa Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®