Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

I tak także można:)

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 19 Gru 2009 19:43 
Nasz kolega Makami został sponsorem gatunku Triglachromis otostigma na CRC http://www.cichlidae.com/gallery/species.php?s=354

Fajnie prawda? Gratulujemy

Marta

Autor Sendog
Użytkownik
#2 - Posted: 19 Gru 2009 21:24 
Fajnie :) ale co to własciwie oznacza że jest sponsorem gatunku?

Krzysiek

Autor sue
Użytkownik
#3 - Posted: 19 Gru 2009 22:47 
Super!
Fajny pomysł, teraz trzeba tylko rozwinąć opis i dodać więcej zdjęć ;)

Krzyśku, z tego co wiem sponsorowanie gatunku umożliwia zapoznanie się ze wszystkimi informacjami i zdjęciami dotyczącymi gatunku bez potrzeby logowania się (a co za tym idzie płacenia).

Pozdrawiam
Magda

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 20 Gru 2009 07:05 
Krzyśku, z tego co wiem sponsorowanie gatunku umożliwia zapoznanie się ze wszystkimi informacjami i zdjęciami dotyczącymi gatunku bez potrzeby logowania się (a co za tym idzie płacenia).


Chyba jednak nie o to chodzi. Koszt sponsoringu jest wyższy niż koszt opłaty za możliwość oglądania pełnej strony CRC. Marcin nie został kuratorem działu czy taksonu, a sponsorem. Czyli wspomaga CRC dodatkowo finansowo.

Marta

Autor sue
Użytkownik
#5 - Posted: 20 Gru 2009 09:11 
Wiem, że sponsoring jest drożdży niż zwykły dostęp do crc.

Wiem, że nie jest on jednoznaczny z byciem kuratorem, jednak nie trzeba być kuratorem, żeby wysłać do nich zdjęcia ryb ;)

To co napisałam o wolnym dostępie dla wszystkich do opisu i zdjeć gatunku sponsorowanego jest faktem. Wśród gatunków tanganickich nie jest to na razie zbyt popularne, więc łatwo można sprawdzić, bez logowania.

Pozdrawiam
Magda

Autor makami
Użytkownik
#6 - Posted: 20 Gru 2009 09:29 
Witam
żeby wysłać do nich zdjęcia ryb ;)

Wysłałem Madziu wysłałem ale czy Juan je opublikuje ....

Marcin

Autor Sendog
Użytkownik
#7 - Posted: 20 Gru 2009 20:44 
Osobiście uważam że CRC trochę przesadziło w temacie płatnych informacji.
Z tego co zrozumiałem to sponsor poprostu jest osobą wpłacającą pieniądze do CRC w zamian za umieszczenie jego nazwiska przy profilu gatunku tak? Czy wiąże się z tym coś jeszcze?

Krzysiek

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 21 Gru 2009 08:10 
Z tego co zrozumiałem to sponsor poprostu jest osobą wpłacającą pieniądze do CRC w zamian za umieszczenie jego nazwiska przy profilu gatunku tak?

Jak dla mnie to tylko to, ale Makami wie teraz bardziej szczegółowo.

Marta

Autor makami
Użytkownik
#9 - Posted: 21 Gru 2009 11:21 
Czy wiąże się z tym coś jeszcze?
Krzyśku
Generalnie chodziło mi o dostęp do CRC tu masz wszystkie informacje:
http://www.cichlidae.com/docs/membership.php, można również zostać sponsorem gatunku i tez mieć dostęp:
http://www.cichlidae.com/docs/spo-form.php?id=380
kosztuje to 30$ a dostęp i sponsoring 50$ wybrałem to drugie:) Poczytaj o korzyściach. Co do baneru. W mailu Juan pytał,mnie czy chcę mieć jakiś własny banner odpisałem, że nie a tu proszę:)

Marcin

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / I tak także można:) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®