Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

WESOŁYCH ŚWIĄT

Autor Rafa
Użytkownik
#1 - Posted: 23 Gru 2009 13:16 
Z OKAZJI ZBLIŻAJACYCH SIĘ ŚWIĄT SZCZAŚCIA , SPOKOJU , RODZINNEJ ATMOSFERY DLA WSZYSTKICH NA TYM FORUM I OCZYWIŚCIE DLA NASZYCH RYBICH RODOPIECZNYCH

JOANNA Z RODZINĄ

Autor marti
Użytkownik
#2 - Posted: 23 Gru 2009 16:02 
Pogodnych, zdrowych i spokojnych świą dla wszystkich forumowiczów.

Marcin.

Autor askott
Użytkownik
#3 - Posted: 23 Gru 2009 18:52 
Na te Święta życzę Wszystkim spełnienia marzeń w Nowym Roku, zdrowej i szczęśliwej rodzinki, spokoju, pyszności na stole, cudownych prezentów, mile spędzonych chwil oraz - pięknych zbiorników, zdrowych i zgodnie w nich żyjących ryb.

Joanna z mężem i wszystkimi domowymi żyjątkami.

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 24 Gru 2009 08:03 
Wszystkim użytkownikom forum składamy najlepsze życzenia. Spokoju i radości.

Marta

Autor jamar
Użytkownik
#5 - Posted: 24 Gru 2009 09:31 
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chciałem życzyć Wam i Waszym rodzinom Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek oraz spełnienia wszystkich Wigilijnych Życzeń.

Nie wiem czy wypada w tym gronie ale zaryzykuje i pożyczę Wam jeszcze smacznego Karpia

--
pozdrawiam
jamar
GG437227
Kieleckie Forum Akwarystyczne KFA
www.kfa.org.pl

Autor Sendog
Użytkownik
#6 - Posted: 24 Gru 2009 17:31 
Zdrowych spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Pozdrawiam

Krzysiek
www.haplochromis.unl.pl

Autor janas1970
Użytkownik
#7 - Posted: 24 Gru 2009 19:20 
Renifer Rudolf grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta. Wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - serdecznie życzę Wesołych Świąt dla wszystkich akwarystów.Pozdrawiam Krzysiek

Autor nechor
Użytkownik
#8 - Posted: 27 Gru 2009 01:00 
I ja sie dolacze: Wesolych Swiat :-)

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / WESOŁYCH ŚWIĄT Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®