Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Dziekuje :)

Autor iwanek
Użytkownik
#1 - Posted: 7 Sty 2010 02:04 
Witam,

Bardzo chce podziekowac!
Dziekuje, ze na Tym forum nauczylam sie szacunku do ryb.
Zawsze wydawalo mi sie, ze szanuje zwierzeta, ale bylam w bledzie.
Traktowalam je raczej jak maskotki...... Z rybami tak sie nie da, nawet nie mozna poudawac :)

Dziekuje za zawsze konkretne porady, wsparcie w najtrudniejszych chwilach i czasami kubel zimnej wody :)

To byl niebywaly fart, ze ponad rok temu, szukajac pomocy trafilam wlasnie na to forum - fart dla moich rybek i dla mnie.

Zaczal sie nowy rok, mialam napisac wczesniej, ale Swieta, potem Sylwester, no i w koncu troszke zimy (mam slabosc do nart).
Wszystkiego nalepszego w Nowym Roku!

Pozdrawiam- iwona

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 7 Sty 2010 06:38 
Iwonko

Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie doradzanie to zawsze nauka. Każdy przypadek zapisany na tym forum jest inny. I nawet jak powtarza się problem to jednak zawsze jest w nim coś nowego, co zmusza do myślenia.

Nie zawsze są to problemy, czasami są to uwagi, przemyślenia, ale one są motorem działań.

Wystarczy napisać, ze to Wy tworzycie to forum:))

Marta

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Dziekuje :) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®