Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

nowe odkrycie

Autor blondas
Użytkownik
#1 - Posted: 6 Mar 2010 16:10 
Witam:))
I mam nowy gatunek prosze się dokładnie przyjrzeć!!:))
pozdrawiam Tomek H:)

http://www.allegro.pl/item934052386_altolamprologu s_comprecisseps_wysylka.html

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 6 Mar 2010 16:20 
Ufff,

ciekawa jestem ile osób natnie się na ten zakup?

Dodatkowo oferuje wiele innych gatunków i sprzęt akwarystyczny. Ja omijałabym takich z daleka.

P.S. A już myślałam, że nowy gatunek z Tanganiki poznam!

Marta

Autor baryton31
Użytkownik
#3 - Posted: 6 Mar 2010 19:11 
No co wy nie poznajecie , przecież to altolamprologus compressiceps sp. "orange malawi real" :PP
A tak w ogóle to ... TRAGEDIA

Kuba

Autor Kanaaoe
Użytkownik
#4 - Posted: 6 Mar 2010 23:30 
Czy to nie jest przypadkiem Maylandia estherae? Od Alto różni się troche, na przykład jeziorem, w którym występuje :) obejrzyjcie sobie inne aukcje tego użytkownika, większość jego ryb to "RZADKOŚĆ!" :) swoją drogą ciekawi mnie jak on te płaszczki chciałby paczką kurierską przesłać? Musiałby je pakować w naprawdę ogroomnyy worek..

Oskar

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 7 Mar 2010 07:53 
Nie znam się na Malawi, ale dla mnie jestto Aulonocara forma albinotyczna.


Czy nie ma "mocnych" na takich speców?

Marta

Autor Topielec
Użytkownik
#6 - Posted: 7 Mar 2010 10:48 
Moim zdaniem on po prostu wystawiając aukcję pomylił zdjęcia. Raczej resztę ryb na aukcjach ma dobrze oznaczone.

Autor Vepsik
Użytkownik
#7 - Posted: 7 Mar 2010 11:00 
Właśnie odnoszę takie samo wrażenie. Może przesadza z używaniem słowa rarytas ale mógł zwyczajnie pomylić fotę.

Michał

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 7 Mar 2010 11:31 
Tylko, czy nie ogląda potem swoich aukcji? Dziwne, przecież jak coś zapisuje na aukcji to chyba potem sprawdza tekst i dane?

Marta

Autor marti
Użytkownik
#9 - Posted: 7 Mar 2010 21:47 
I jeszcze jedno.
Chyba celowo wprowadza w błąd w jednej ze swoich aukcji zatytułowanej : Frontosa blue zaire !
http://www.allegro.pl/item934420837_frontosa_blue_ zaire_okazja_tanganika.html

Moim zdaniem jego ryby to jest odmiana z Burundii.
O różnicy w cenie pomiędzy tymi odmianami chyba nie trzeba wspominać.

Marcin.

Autor Vepsik
Użytkownik
#10 - Posted: 7 Mar 2010 22:55 
Wiesz Marto, nie każdy niestety sprawdza co pisze i podchodzi odpowiednio do sprawy. Zauważ, że tekst jest właściwie taki sam na każdej aukcji. On tylko sprawdza skrzynkę mailową, czy już ktoś kupił, czy nie.

Michał

Autor tom3179
Użytkownik
#11 - Posted: 8 Mar 2010 00:57 
eee ściema z tym sprawdzaniem skrzynek i szablonowymi tekstami oraz sprawdzaniem maili. Nacinanie nieświadomych ludzi, a nie pomyłki w tekście i fotkach :[ Tak pewno póżniej się tłumaczy jak kupujący prawdę odkryje :/ Jestem pewien, że niejedna osoba uwagę temu sprzedającemu zwróciła i powinien zmienić opis itp.. Jednak nie każdy walczy o swoje, nie każdy się zna i przez to tyle takich aukcji bo jeden minus w komentarzu to nic przy zaróbku :/ Żenada..

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / nowe odkrycie Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®