Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Zoo Zamość

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 24 Lis 2010 18:01 
W tym wątku http://www.terrarium.com.pl/forum/viewtopic.php?t= 469830&postdays=0&postorder=asc&topic_view=flat&st art=0 można obserwować powstawanie wnętrz terrarystyczno-akwarystycznych w Zoo w Zamościu.

Wykonawcą i pomysłodawcą jest Łukasz Sułowski z www.gady-gady.pl.


Marta

Autor Topielec
Użytkownik
#2 - Posted: 25 Lis 2010 09:16 
Coś niesamowitego :)

Autor marti
Użytkownik
#3 - Posted: 25 Lis 2010 10:13 
Super sprawa !
Mam dość blisko, pojadę sam sprawdzę jak to wygląda :)

Marcin

Autor Topielec
Użytkownik
#4 - Posted: 25 Lis 2010 10:14 
Jestem ciekaw jak wyjdą wspomniane akwaria Tanganickie. Szkoda, że mam tak daleko :(

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 25 Lis 2010 11:03 
Także czekamy niecierpliwie na tanganickie biotopy. Łukasz pożyczył od nas książki ze zdjęciami z natury. Mam nadzieje, że uda mus się oddać to co najpiękniejsze.


Marta

Autor jaosh
Użytkownik
#6 - Posted: 9 Gru 2010 20:31 
W następnym tygodniu będę w Zamościu to podjadę looknąć co i jak.
I jeszcze mojego kumpla na zdjęciu zobaczyłem :D

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 10 Gru 2010 05:37 
Piotrze

Z tego co wiem to otwarcie Zoo ma nastąpić wiosną, ale zobacz co "w trawie piszczy". Może jak masz znajomego to uda Ci się wejść?

Marta

Autor sue
Użytkownik
#8 - Posted: 19 Gru 2010 19:12 
Powiem tak, byłam raz w ZOO w Zamosciu i... wydawało mi się, że więcej już tam nie trafię. Nic ciekawego plus smutne misie na pozegnanie :(

Teraz jestem pod ogromnym wrażeniem incjatywy i postępu prac. Do tego na zdjęciach wyglada, że wszyscy sie dobrze bawią i robią to co lubią. To ważne... Z pewnością bedę chciała zobaczyć efekt końcowy :)

Pozdrawiam
Magda

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Zoo Zamość Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®