Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Dziwne pytanie o Everta

Autor florysta
Użytkownik
#1 - Posted: 30 Gru 2011 23:23 
Witam,jestem jeszcze moooocno zielony w tych tanganickich klimatach
(żeby nie było,że nie dbam swoje ryby-znam ich potrzeby i staram się jak najskutecznej zaspokajać).Mam na myśli postac Pana Everta-przegląc forum,odnoszę wrażenie ,że jest osobą szalenie ważną dla świata miłośników tanganiki, ale poza tym,że bada ryby w jeziorze i utrzymuje kontakt z adminami,raczej ciężko coś więcej wywnioskować.Mogłby mi ktoś przybliżyć jego osobę.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 31 Gru 2011 09:27 
Evert van Ammelrrooy nie jest naukowcem, jest pasjonatem Tanganiki. Od wielu lat raz, albo dwa razy w roku nurkuje w jeziorze, przygotowuje zdjęcia i filmy. W swoim rodzinnym mieście w Holandii ma sklep akwarystyczny.

Jest ważny z tego powodu, ze ma kontakt bezpośredni z gatunkami w jeziorze, umie je obserwować, a później dzieli się swoją wiedzą i zdjęciami z pasjonatami. Patrz Tanganika MAGAZYN i inne magazyny w Europie

Odkrył Xenotilapia nigrolabiata "Red Princess".

Przyjedź na Spotkanie Tanganickie poznasz Everta:)

Marta

Autor florysta
Użytkownik
#3 - Posted: 2 Sty 2012 16:39 
Dziękuję bardzo za sprostowanie.

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Dziwne pytanie o Everta Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®