Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

Lamprologus kungweensis

Autor karol513
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Wrz 2018 10:17 
Dzień dobry. Czy mogę mieć w akwarium 120x41x55 trzy grupy muszlowców? Obawiam się, że to raczej za dużo. Zamierzam mieć harem lamprologus ocellatus Chisanze gold, oraz parę lamprologus brevis Kigoma, ale czy nie mógł bym mieć jeszcze lamprologus kungweensis? I jeszcze jedno. O co chodzi z rewitalizacji muszlowców? Jeżeli na przykład samiec ma rewir, to czy nie wpuści na nie go samicy. Jeżeli ma on rewir, np.40x40 to samica ma taki sam, czy jest om wspólny? Czy na rewir muszlowiec nie wpuszcza nikogo, czy tylko innych muszlowców, oraz jakie są różnice pomiędzy rewirem poprostu, a rewirem w okresie tarła?

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 16 Wrz 2018 19:58 
Obawiam się, ze nie.

Nie powinno się łączyć ocellatusów z brevisami

Trzy gatunki to zbyt dużo w takim zbiorników. Te gatunki mają zupełnie inne zachowania

Nie wiem co to jest rewitalizacja muszlowców - gdzie słyszałeś takie określenie?

Pisz po polsku, trudno jest zrozumieć Twój tok myślowy.

Marta

Autor karol513
Użytkownik
#3 - Posted: 26 Paź 2018 22:31 
Zrobiłem jakąś literówkę i telefon poprawił wyraz
mi na rewitalizacja. Chodziło rewir.

To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / Lamprologus kungweensis Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®