Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Ryby z innych biotopów Forum Tropheus Tanganika / Ryby z innych biotopów /

Krotki filmik z mojego akwarium

Autor nechor
Użytkownik
#1 - Posted: 6 Mar 2010 01:57 - Edytowany przez: nechor 
Mialem komorke pod reka, gdy 5 ziemiojadow wybrala sie na wedrowke. Troche je rozpraszalem ruszajac reka, ale mniej wiecej tak to wyglada. Jakosc taka, ze widac zachowania, ale film wyszedl dosc ciemny. Udzial biora:

2 czerwieniaki; gniazdo przy lewej szybie (na filmie totalnie zacienione)
2 meeki; gniazdo przy duzych skalach z lewej strony
2 czerwieniaki; gniazdo przy prawej szybie
5 tapajosow na wycieczce

http://www.youtube.com/watch?v=Bf6JtFqnbRw

Wierzcie mi, ze jak meeki probowaly tak blisko wplynac ne bezposredni teren czerwieniakow, to wygladalo to inaczej. Mala samica czerwieniaka zachowuje sie wtedy jak pocisk. A tu prosze, spokojne tapajosy wplywaja im prawie do groty.

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 6 Mar 2010 09:24 - Edytowany przez: timus 

Autor nechor
Użytkownik
#3 - Posted: 6 Mar 2010 17:01 
Obejrzalem na youtube wszystko z hasla geohpagus :-)

BTW - te moja ziemiojadyt wygladaja jakby byly juz dorosle. Kolorami obecnie w ogole nie odbiegaja od tych z powyzszych zdjec.

Autor Topielec
Użytkownik
#4 - Posted: 7 Mar 2010 20:16 
Fajnie, że nie ma problemów z agresją, ale chyba jakoś za dużo stosunkowo dużych pielęgnic jak na taki zbiornik, przynajmniej wizualnie. Jak na mój gust ;)

Autor nechor
Użytkownik
#5 - Posted: 7 Mar 2010 20:29 
Tak. Sadze, ze stan ilosciowy doroslych sztuk bedzie sie juz tylko zmniejszal. Wrazenie jednak poki co jest mocno spotegowane tym, ze caly czas staralem sie trzymac obiektyw na grupie plywajacych ryb. No i ryby czekaly na pokarm - wszystkie przyplynely do przedniej szyby. Normalnie wyglada to o wiele lepiej. Miejsca jest sporo wiecej.

Ryby z innych biotopów Forum Tropheus Tanganika / Ryby z innych biotopów / Krotki filmik z mojego akwarium Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®