Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Ryby z innych biotopów Forum Tropheus Tanganika / Ryby z innych biotopów /

Troche zdjec: kirysek sterby, geophagus red head tapajos

Autor nechor
Użytkownik
#1 - Posted: 26 Sier 2010 17:41 - Edytowany przez: nechor 
Pomojstrowalem przy glupim jasiu i na ustawieniach recznych dal z siebie wszystko:

Marto i Robercie: taka ilosc zdjec jest traktowana jako smiecenie?











































Autor admin
Admin
#2 - Posted: 26 Sier 2010 19:19 
Spokojnie:)

Rybska zawsze warto pooglądać na zdjęciach.

Marta

Autor sander
Użytkownik
#3 - Posted: 27 Sier 2010 09:58 
Nechor musisz więcej karmić kiryski są zbyt chude.

Autor nechor
Użytkownik
#4 - Posted: 27 Sier 2010 13:00 
Nechor musisz więcej karmić kiryski są zbyt chude.

Ooo... Mowisz? To oznacza, ze bede musial przekarmiac inne ryby. Pierwsze zawsze najadaja sie zwinniki. Zawwze po karmieniu wygladaja jak beczki. Pozniej sa ziemiojady. Kiryski dostaja to co spadnie. Z tego powodu kupilem tabletki dla kiryskow i ostatnio pokarm granulowany, ktory szybko opada. Tak czy siak, nawet na dnie kiryski maja ogromna konkurencje. Jedna tabletke zabiera mala zebra. Po jednej do pyska potrafi wziac kazdy ziemiojad. Jedna zabiera zbrojnik. O reszte musza sie bic ze zwinnikami. Tabletki sie mocno krusza i kazdej rybie sporo wypada z pyska podczas przezuwania. No coz, zobaczymy - zastosuje jakis trick. Najprawdopodobniej bede rzucal pokarm w jedna czesc akwarium, a kiryskom po odwroceniu uwagi innych ryb ich pokarm, ktory szybko opada.

Mocno sa wychudzone?

Autor sander
Użytkownik
#5 - Posted: 28 Sier 2010 13:28 
nechor powiem tak one mogą nam obu zazdrościć masy hehehehe :-)

Autor trofek
Użytkownik
#6 - Posted: 28 Sier 2010 14:12 
Witam

Spróbuj wrzucać tabletki i granulat bezpośrednio przed zgaszeniem światła w akwarium, może to zda egzamin.Czytałem gdzieś w necie o karmieniu ze specjalnego pudełka utrudniającego dostęp innym rybom.Był to sposób na karmienie pielęgniczek które są wolniejsze od ryb towarzyszących w akwa.

Autor nechor
Użytkownik
#7 - Posted: 28 Sier 2010 14:54 
nechor powiem tak one mogą nam obu zazdrościć masy hehehehe :-)

No, ja ostatnio przytylem 5kg :-) Czyli mowisz, ze chudzielce? :-)

[...]Spróbuj wrzucać tabletki i granulat bezpośrednio przed zgaszeniem światła[...]

Zwiekszylem na razie dawki zarcia i sposob karmienia. W jednej czesci akwarium wrzucam pokarm ktory tonie powoli. Po odciagnieciu uwagi ryb, wrzucam szybkotonoacy w skupisko kiryskow. Zobaczymy co bedzie.

Sprobuje tez zastosowac karmienie po ciemku.

Autor Marcoscree
Użytkownik
#8 - Posted: 14 Wrz 2010 20:48 
Ehh te ziemojady :) Piękne "rybki" :)

Autor nechor
Użytkownik
#9 - Posted: 14 Wrz 2010 21:16 
Tak... Tanganika ma swoje tropheusy, Ameryka Poludniowa ma tapajosy :-)

Autor Marcoscree
Użytkownik
#10 - Posted: 15 Wrz 2010 19:55 
Miałem SA ..Skalary ,kirysy pandy,Tetry cesarskie (piękne),zbrojniki.i haremik pielęgniczek Kakadu...Stare dzieje i teraz czas na Tanganikę :) Póki co jednak dużo czytam i ładuję się kawą i informacjami na przemian :) Choć nie powiem Nechor - jak tak patrzę na Twoje ziemojadki to czasem... hehe ale już postanowiłem :) Akwarystyka to piękne hobby i zazdroszczę czasem tym , którzy łączą pracę z tym wspaniałym hobby..

Autor nechor
Użytkownik
#11 - Posted: 27 Wrz 2010 20:45 
Choć nie powiem Nechor - jak tak patrzę na Twoje ziemojadki to czasem...

Te ziemiojady to totalny przypadek. Przyszedlem do zaprzyjaznionego sklepu po zupelnie inny gatunek. Tymczasem trafilem na wieczorna dostawe i trafil mi sie ostatni pojemnik... Sprzedawca zachwalil, a ja... dalem sie namowic :-)

Ryby z innych biotopów Forum Tropheus Tanganika / Ryby z innych biotopów / Troche zdjec: kirysek sterby, geophagus red head tapajos Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®