Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Ryby z innych biotopów Forum Tropheus Tanganika / Ryby z innych biotopów /

Akwa 53l woda mętna i zielona

Autor cysiek69
Użytkownik
#1 - Posted: 5 Lut 2011 16:49 - Edytowany przez: cysiek69 
Witam.
Zacząłem się od niedawna interesowac akwarystyka.
Posiadam akwarium o pojemnosci 53l. Mam 4 male rybki liny.
Na dnie mam żwirek brązowo zielono zółty. Filtr to aquael 2,3V przepomopowywuje 300l/h. Woda zaczeła zieleniec po 2 dniach. Filtr chodzi 24/h. Rybki sa karmione 3-4 razy dziennie po bardzo malych ilosciach. Wymienilem juz jakies 60% wody ale dalej jest to samo. Akwarium ma dostep do swiatła słonecznego. CO MAM ZROBIC Z TĄ WODĄ BO NIE WYROBIE NA WODE :(((((

Autor michal12305
Użytkownik
#2 - Posted: 5 Lut 2011 17:31 
to chyba nie akwarium na te ryby
podaj parametry wody

Autor sander
Użytkownik
#3 - Posted: 5 Lut 2011 20:21 
NO2 w tym akwarium jest na poziomie około 100ppm

Autor cysiek69
Użytkownik
#4 - Posted: 6 Lut 2011 10:38 
Michal12305 i sander nie rozumiem o co cwam zbytnio chodzi. Jak ju mowilem jestem początkujacy :((((. Prosze cos wiecej na ten temat.

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 6 Lut 2011 11:03 
Idź do sklepu, kup testy: NH3/NH4, N02 i N03. Zmierz parametry wody czytając dokladnie instrukcje uzycia testów.
Poczytaj o cyklu azotowym w necie, potem o rybach , które masz i wszystko jasne.

Jak chce się posiadać ryby, to trzeba najpierw nieco poczytać, bez tego właśnie masz problem.

Początkujący, to osoba, która ma mieć minimum wiedzy.

To forum o rybach z Tanganiki.

Marta

Ryby z innych biotopów Forum Tropheus Tanganika / Ryby z innych biotopów / Akwa 53l woda mętna i zielona Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®