Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Ciekawe tanganickie aranżacje Forum Tropheus Tanganika / Ciekawe tanganickie aranżacje /

Moja Tanga, moj design, 3 tygodnie po zalaniu, dojrzewa

Autor Brutus
Użytkownik
#1 - Posted: 13 Sty 2017 10:19 
Dzień dobry wszystkim, Moja Tanga, mój design, 3 tygodnie po zalaniu, dojrzewa jeszcze bez ryb, akwarium 120 50 40, piasek wapienny, 2 suche skały koralowe, skały wapienne, muszle, tło strukturalne, sprzęt: oświetlenie led belka pod pokrywa, filtr zewnętrzny fluval 306, pompa napowietrzająca eheim 200, falownik hydor coral, termometr jbl, grzałka eheim jagger 125w ale bedzie do wymiany troszkę zasłaba (cały czas wlącza się i wyłącza) poproszę o propozycje czy 150w z termostatem jakiejś innej firmy wystarczy, docelowo ryby: szczelinowce pięciopregie, calvusy, krab biały tu pytanko do adminów czy mogą mi sprowadzić bo nigdzie nie znalazłem, mastacembelus i może parka naskalnikow lub muszlowce harem i tu pytanko do forumowiczów czy obsada ok, pozdrawiam

Autor Brutus
Użytkownik
#2 - Posted: 13 Sty 2017 10:22 
pytanko jak dodać foto mojej Tangi tutaj?

Autor Brutus
Użytkownik
#3 - Posted: 13 Sty 2017 10:38 
poproszę o wpisy, odpowiedzi i podpowiedzi forumowiczów i adminów dzięki z góry

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 13 Sty 2017 12:54 
Witaj,

Jak wklejać zdjecia poczytaj tutaj: http://forum.tropheus.com.pl/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=451

Obsada zupełnie nie dobrana do wielkości zbiornika. Minimalna długość dla tych ryb, które proponujesz to 150 cm. W tej obsadzie nie powinny znaleźć sie muszlowce.

Co do kraba to kontakt emailowy: biurokrakow@tropheus.com.pl

Marta

Autor Brutus
Użytkownik
#5 - Posted: 13 Sty 2017 15:10 
Dzięki serdeczne Marta, odezwę się na email, pozdrawiam

Autor Brutus
Użytkownik
#6 - Posted: 13 Sty 2017 15:15 
pytanko do Ciebie Marto jeszcze mam, czyli zostawić w obsadzie stadko pięciopręgich plus calvusy i przy dnie np. mastacembelus (macie też?) i krab, pozdrawiam

Autor Brutus
Użytkownik
#7 - Posted: 13 Sty 2017 15:35 - Edytowany przez: Brutus 
link do foto

Autor Brutus
Użytkownik
#8 - Posted: 13 Sty 2017 15:37 

Autor Brutus
Użytkownik
#9 - Posted: 13 Sty 2017 15:59 
słaba jakość foty postaram się o wyrażniejsze i wrzuce

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 13 Sty 2017 17:17 - Edytowany przez: admin 
Czy ogladałes zdjecia z natury? widziałes w Tanganice gdzieś takie skały? Ostre krawędzie kalecza ryby.

Pooglądaj tutaj tanganickie aranzacje i porównaje ze swoją http://biotope-aquarium.info/badc-2016/aquaria/ Twoja przypomina akwarium morskie!

Napisałam Ci, że ta obsada nie nadaje sie do zbiornika o długości 120 cm!!

Polecam ostatni numer Tanganika MAGAZYN http://tropheus.com.pl/tanganika-magazyn-numery/ta nganika-magazyn-19-2016/

Artykuł: Jak założyć tanganicki zbiornik – rzecz o standardowych akwariach, ich wystroju i obsadach ryb; How to set up a Tanganyikan tank – on the standard aquaria, their decoration and fish selection – Bogdan Piotrowski, dr Marta Mierzeńska

Zapytania o dostępność gatunków proszę wysyłaj mailowo do nas.


Marta

Autor Brutus
Użytkownik
#11 - Posted: 13 Sty 2017 17:35 
Ok rozumiem te skały dodałem aby parametry wody polepszyć i mam teraz optymalne bez używania chemi, czyli tylko kraby i ewentualnie jakiś denny gatunki nie lubiący pływania wsrod skal? pozdrowionka i dzięki za linki

Autor Brutus
Użytkownik
#12 - Posted: 13 Sty 2017 17:38 
czy bez otoczaków się nie da?

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 14 Sty 2017 06:04 
Nie rozumiem czy bez otoczaków sie da?, zdecyduj się na obsadę i przygotuj aranżację dla konkretnych gatunków. CZYTAJ< CZYTAJ jeszcze raz czytaj.

Marta

Autor Brutus
Użytkownik
#14 - Posted: 14 Sty 2017 09:10 
Dzięki Marta

Ciekawe tanganickie aranżacje Forum Tropheus Tanganika / Ciekawe tanganickie aranżacje / Moja Tanga, moj design, 3 tygodnie po zalaniu, dojrzewa Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®