Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

PROFIL UŻYTKOWNIKA.

Autor duch
Użytkownik
#1 - Posted: 22 Lis 2007 07:44 
Witam.
Chciałbym poddać pod dyskusję i uwage Adminów kwestię naszych profili.
Wydaje mi się ,że są dośc ubogie a i tak przez większośc uzytkowników nie uzupełniane zbyt dokładnie.Myslę,że profil powinien zawierać więcej danych i powinien byc dokładnie wypełniony.Pozwoli to nam na uzyskanie jaśniejszego obrazu z kim mamy doczynienia i osoby piszące na forum będą mniej anonimowe.
Andrzej.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 22 Lis 2007 09:15 
To jest forum i każdy ma prawo podać takie dane jak uważa. Ja nie widzę potrzeby zwiększania danych.

Marta

Autor duch
Użytkownik
#3 - Posted: 22 Lis 2007 09:28 
To jest forum i każdy ma prawo podać takie dane jak uważa. Ja nie widzę potrzeby zwiększania danych- oczywiście że tak,ale jednak ja np.nie widzę powodu bycia anonimowym i chciałbym też wiedzieć z kim mam doczynienia,nie wiedzę w tym nic złego.Wręcz przeciwnie myślę,że poprawiłoby to komunikację między użytkownikami.
Ciekaw jestem co inni myślą na ten temat:),widzę jak narazie wszyscy czekali na wypowiedź Marty:)
Andrzej.

Autor tasma
Użytkownik
#4 - Posted: 22 Lis 2007 09:37 
Andrzeju

Czesto przegladam profile i tak jak Ty chcialbym wiedziec z kim mam do czynienia. Nawet ostatnio mialem zamiar zapytac jednego z kolegow, ktory w miejscu zamieszkania wpisal Afganistan, czy to aby nie jest za cieply klimat dla trofci. Jednak ani Ty, ani ja ani tez Admini nie zmusza uzytkownikow do wypelniania profili. Tego typu informacje na wszystkich forach sa dobrowolne.
Powodzenia w walce.

Przemek

Autor timus
Użytkownik
#5 - Posted: 22 Lis 2007 10:12 - Edytowany przez: timus 
Nie do końca wypełniony profil świadczy o użytkowniku. Jeśli nie chce sie ujawnić to nie zmuszaj go do tego. Może ma coś do ukrycia? Ja sam nie lubię zwracać się do kogoś po nick'u. Ale jak sobie nie życzy żeby mówić po imieniu to należy to uszanować.

Ja takich traktuje nieco "mniej poważnie" ;)

Marcin.T <')))><

Autor duch
Użytkownik
#6 - Posted: 22 Lis 2007 10:22 
Jednak ani Ty, ani ja ani tez Admini nie zmusza uzytkownikow do wypelniania profili. Tego typu informacje na wszystkich forach sa dobrowolne. -i tutaj się nie zgodzę.Są fora na których jest to obowiązkowe.Sposób jest bardzo prosty:).Wystarczy umieścić punkt w regulaminie forum mówiący ,że wypełnienie profilu jest obowiązkowe.W przypadku nie dostosowania się do tego punktu uzytkownik proszony o dopełnienie formalności.Jęzeli to nie pomaga jest usuwany.Wystarczyłoby tego przestrzegać.Myślę ,żę jeżeli ktos chce być traktowany poważnie to nie będzie dla niego problemem dopełnienie takowej formalności.
Andrzej.

Autor topik
Użytkownik
#7 - Posted: 22 Lis 2007 11:32 
Witam

Bywa tak ze sa ludzie ,którzy niebardzo sa "komputerowi"
Ja jestem szczesliwy gdy uda mi sie przebrnac przez ta machine biurokratyczno komputerowa (nie jestem bystry w te klocki) i moge cos tam napisac
Dla mnie nie jest takie wazne by byly dane osobowe łacznie z numerem buta i grupa krwi istotne jest to ze znalazłem dobre forum z kompetentna wiedza
Przez te klopoty z logowaniem tak wyszło ze do poludnia to ja jestem "Topik" a po poludniu "kasanga "(zapomniałem hasła do kasanga)
A tak naprawde to jestem Robert;0)

Pozdrawiam

Autor Aska24
Użytkownik
#8 - Posted: 22 Lis 2007 11:46 - Edytowany przez: Aska24 
Ja swoj uzupełniłam. Wszyscy radzicie jak postepowac i bardzo mi pomogliscie, wiec powinniscie wiedziec z kim macie doczynienia :-)

W kocnu nie a pytan o adres i wage, a te sa chyba najgorsze :-)

Pozdrawiam Aska lat 24 :-)

Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / PROFIL UŻYTKOWNIKA. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®