Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

powiadomienie mailowe

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 15 Sty 2006 20:47 
Przetestujcie, jest opcja powiadomienia mailowego - czy działa? ok?

Marta

Autor JGr
Użytkownik
#2 - Posted: 15 Sty 2006 21:06 
Sprawdzam. Niech ktoś odpowie na tego posta, zobaczę czy przyjdzie powiadomienie mailem.

Jarek

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 15 Sty 2006 21:09 
ja odpowiadam

Marta

Autor drozd
Użytkownik
#4 - Posted: 15 Sty 2006 21:10 
zgodnie z twoją prośbą Jarku piszę tu słów pare... doszło powiadominie? a tak na marginesie to chciałem się zapytać czy pamiętasz może ile młodych miały twoje samiczki Horei f1 za pierwszym razem? pytam się bo moja malutka bo zaledwie ok 6cm samiczka wypuściła tydzień temu 10 maluchów :-)

Marek

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 15 Sty 2006 21:12 - Edytowany przez: admin 
A moje doszło juz?

Autor JGr
Użytkownik
#6 - Posted: 15 Sty 2006 21:14 
Ależ tu się dzieje. Mam nadzieję, że jutro będzie taki sam tłok w działach głównych...

Marto - doszło powiadomienie na maila.

Marku - powiadomienie o Twoim poscie też doszło.
Horei odławiałem tylko raz, wypuściłe wtedy 7 maluchów, ale to była bardzo mała, może wtedy 4 centymetrowa samiczka!

Jarek

Autor JGr
Użytkownik
#7 - Posted: 15 Sty 2006 21:19 
Ja mam wyjątkowo fajnie, bo o postach na forum powiadamia mnie mail, a o mailach - telefon komórkowy. Muszę to wyłączyć, bo zwariuję :-)

Jarek

Autor zydekk
Użytkownik
#8 - Posted: 16 Sty 2006 21:12 
to masz urwanie głowy z tym telefonem;-))

Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / powiadomienie mailowe Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®