Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum /

upragniony powrót do tropheusów

Autor dawid36
Użytkownik
#1 - Posted: 15 Sty 2017 17:45 
Witam wszystkich po dosyć długiej nie obecności jestem w trakcie projektu nowego zbiornika dla tropheusów 740l wymiary to 150*90*55 wiem że wymiary trochę nie typowe lecz miejsce nie pozwala mi na inne wymiary brak możliwości wydłużenia. Filtracja ma być oparta o zastosowanie panela filtracyjnego około 75l zasilana dwiema niezależnymi pompami Jebao AC3500 media to gąbki ppi30 oraz 15 wkład biologiczny to żwir koralowy oświetlenie led ogrzewanie z co które świetnie sprawdza mi się w innych zbiornikach wystrój jak najbardziej zbliżony do natury podłoże planuję piasek marmurowy o nie ostrych kantach obsada jeden lub dwa gatunki na pewno Kasanga około 30 sztuka drugi to ikola jesli jeden warjant to tylko kasanga około 40 sztuk młodzieży bardzo proszę o dobre rady wszystkich którzy są doświadczonymi hodowcami z góry dziękuję i pozdrawiam

Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum Forum Tropheus Tanganika / Uwagi Dotyczące Funkcjonowania Forum / upragniony powrót do tropheusów Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®