Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Jaki trofeus Co wybrać

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3  
Autor robertk40
Użytkownik
#61 - Posted: 3 Gru 2006 18:55 
Witam serdecznie moje Ilangi dochodzą do normy , opanowały całe akwa pływają ładnie , wybarwienie poprostu śliczne jeszcze niestety do tafli wody się nie zbliżają , dwie samice nosiły już ikre więc chyba im się podoba niestety zgubiły lub łykneły. Propo powodu płochliwosci myśle że wszystkiego po trochu , Jeśli chodzi o oświetlenie u poprzedniego własciciela to mniejwięcej żarówka ok.60wat na pomieszczenie a na każdym akwa jedna 20wat świetlówka (akwa średnio po 350l) z tym że facet świetlówki zapalał tylko jka ktoś chciał dokładnie obejżeć trofcie
to pierwszy powód płochliwosci
Propo karmienia podawał tylko spiruline tropikala , dallio (pokarm z czosnkiem wybarwiający dla paletek) i oczlika. Propo wystroju zbiornika u niego powiedzmy na jeden zbiornik około 3 kilogramy żwiru koralowego i z 3 kilogramy kamieni , u mnie mają około 50 kilo wapienia tak więc mają się gdzie schować ale grot i specjalnych kryjówek nie budowałem i w tym samym akwa pływały bemby i kasangi tak więc nie uważam wystroju zbiornika za zły . Teraz płenta powód płochliwosci - zmiana wystroju nieprzyzwyczajenie do oswietlenia i ruchu przy akwa

Autor drwie
Użytkownik
#62 - Posted: 3 Gru 2006 22:35 
Witam,
z tym że facet świetlówki zapalał tylko jka ktoś chciał dokładnie obejżeć trofcie
Jak mozna tak robic???
Nigdy o takim czyms nie slyszalem!
Pzdr
Przemek

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Jaki trofeus Co wybrać Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®