Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

tropheus bemba pomocy

Autor reza
Użytkownik
#1 - Posted: 17 Gru 2006 11:31 
samice oby dwie o wielkości 8 cm noszą mi dzisiaj 7 dzień albo 8 i pierwszy raz im sie tak stało ze worek z jajami sie im tak powiększył a zawsze sie zmniejsza i stoją niemalże,,pionowo'' jak naskalniki
Czy to coś poważnego????????
POZDRAWIAM

aha i mam pytanie co bardziej albo lepiej załozyc petrochrmis travavasse czy simochrmis diagramma??/

Autor robertk40
Użytkownik
#2 - Posted: 17 Gru 2006 11:34 
Propo noszenia ja bym się nie martwił przy pierwszych tarłach trofcie gubią ikre , według mnie poprostu ikra że tak powiem rosnie a one umieją coraz bardziej się nią opiekować i nie gubią

Autor reza
Użytkownik
#3 - Posted: 17 Gru 2006 11:46 
dzięki bo one juz kiedys miały tarło ale to juz jest ich piewrszy raz ze tak długo noszą i dizęi

Autor drozd
Użytkownik
#4 - Posted: 17 Gru 2006 12:36 
aha i mam pytanie co bardziej albo lepiej załozyc petrochrmis travavasse czy simochrmis diagramma??

a jak duży masz zbiornik? jak kształtuje się pozostała obsada? które ci się bardziej podobają? :-)

Marek

Autor reza
Użytkownik
#5 - Posted: 17 Gru 2006 15:03 
no mam akwarium 492litry trójkątne o bokach 120cm i mam tam 20 trofci (4 duboisa{małe}i 14 bemb dorosłych) a masz jakiś link w którym jest opis simochromis ??albo petro

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 17 Gru 2006 15:17 
Przy tej długości zbiornika powinienieś zapomnieć o Petrochromisach i Simochromisach.

Litraż w tym wypadku nie ma znaczenia.

Marta

Autor reza
Użytkownik
#7 - Posted: 17 Gru 2006 15:22 
ale mam jeszcze jedno akwa które chciałem przeznaczyc do frontoz ale moge sie pokusic o zamiane akwa.drugie akwa ma 170cm*66cm*53h

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 17 Gru 2006 17:01 
A ten zbiornik to tak-:))

Marta

Autor drozd
Użytkownik
#9 - Posted: 17 Gru 2006 21:46 
a masz jakiś link w którym jest opis simochromis ??albo petro

a ten artykuł o simo czytałes? http://www.tropheus.com.pl/popups/articleswindow.p hp?id=72

jeśli chodzi o petro trewavasae to w najnowszym tj. grudniowym numerze Naszego Akwarium obszerny i ciekawy artykuł na ich temat, zerknij też tu http://www.forum.tropheus.com.pl/index.php?action= vthread&forum=7&topic=1072

pzdr,

Marek

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / tropheus bemba pomocy Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®