Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

odgrodzenie szybą inkubującej samicy - dobry pomysł?

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor seba77
Użytkownik
#31 - Posted: 22 Sty 2007 20:57 
rufus1
witam odnośnie karmienia obsady ryb w zbiorniku z frontozami karmie je:oprucz spiruliny ktura jest podawana co 2 -gi dzień podaje pierś z kurczaka (surowa) ochotka mrozona i zywa, pinki ze kturymi tak bardzo nieprzepadają jak za żywą dzdzownicą ktirą podaje przez cały sezon przy kturej jest niezłe widowisko(polecam).zastanawiam się nad rużem i krewetkami , małzami (afrodyziak:))) ) Moze ktoś już prubował?

Autor admin
Admin
#32 - Posted: 22 Sty 2007 21:02 
seba77

Przeczytaj swój post dokładnie, bo ja niewiele z niego zrozumiałam. Moze napisz to bardziej gramatycznie i ortograficznie?


Marta

Autor bernard
Użytkownik
#33 - Posted: 22 Sty 2007 21:02 
A jak duży jest samiec C. Moori? Czy przypadkiem nie przegania frontos. Moje doświadczenia z łączeniem Frontos z mięsożerną Malawi nie były najlepsze. Cały zbiornik opanował Copadichromis Borleyi Kadango i co i raz delikatnie szturchał Frontosy - pomimo, że były masywniejsze. Może jego obecność je stresuje?
bernard

Autor bernard
Użytkownik
#34 - Posted: 22 Sty 2007 21:06 
seba 77
"pinki" i "ruż" - a cóż to takiego?

Autor rufus1
Użytkownik
#35 - Posted: 22 Sty 2007 21:10 
Frontoza to spokojna ryba i nie lubi tloku w akwarium. Moze to jest przyczyna twoich problemow. Jezeli dobrales towarzystwo o bardziej energicznym charakterze i ktore lubi sie dosc czesto wycierac (zaloty, gonitwy itd) to moze to rowniez stresuje spokojne frontozy

Autor admin
Admin
#36 - Posted: 22 Sty 2007 21:12 
A ja mam lepszą wieść, moja C. gibberosa Kapampa Blue Zaire nosi od 3 dni ikrę w pysku -::)))

To tak dla zmiany nastroju.

Marta

Autor bernard
Użytkownik
#37 - Posted: 22 Sty 2007 21:22 
A ja czekam i czekam na taki widok, ale doczekać się nie mogę...
Ale przyjdzie i czas na mnie - a raczej na moje Frontosy :)

Autor admin
Admin
#38 - Posted: 22 Sty 2007 21:23 
I co najlepsze to mała około 16 cm samica.

Marta

Autor winiar
Użytkownik
#39 - Posted: 22 Sty 2007 21:31 
Marta zawsze wyskoczy z jakąs nowinka - > Ku pokrzepieniu serc ;-)

bernard
Prpoponuje taktykę z ksiązki "Trzech panów w łódce nie licząc psa" autor Jerome Jerome Klapka. Bohaterowie zakładali, że temat/zagadnienie ich nie interesuje [pomimo, że bardzo na rozwiązenie czekali] i wówczas temat/zagadnienie się rozwiązywał w "oka mgnieniu".

Co i Tobie polecam ;)

Marek

Autor seba77
Użytkownik
#40 - Posted: 22 Sty 2007 21:33 
admin
To przeczytaj całość od strony pierwszej

Autor bernard
Użytkownik
#41 - Posted: 22 Sty 2007 21:41 
Marku, obawiam się, że to niewykonalne, nie dam rady :)

Na wszelki wypadek publicznie (w obecności moich ryb) ogłoszę, że zupełnie nie interesuje mnie ich tarło - może pomoże

Po cichutku, będę jednak nadal zaglądał im pod brzuszki, ale oficjalnie tylko po to, aby sprawdzic, czy są pełne :)

Marto pociesza mnie, że tarło samicy tej wielkości jest dla Ciebie jakąś niespodzianką, bo moje wszystkie są mniej więcej tej wielkości

Autor seba77
Użytkownik
#42 - Posted: 22 Sty 2007 21:57 
bernard
Pinki to takie białe małe robaczki kture można kupić w dziale wentkarskim (tylko nie kolorowe bo są sztucznie barwione)

Autor seba77
Użytkownik
#43 - Posted: 22 Sty 2007 22:01 
bernard
Co do cyntrokory to może masz racje ma 12cm i robi zamieszanie przy zalotach

Autor fazi64
Użytkownik
#44 - Posted: 22 Sty 2007 23:42 
admin
To przeczytaj całość od strony pierwszej


Witam,
Trzeba miec tupet!!

Co do cyntrokory...

Chodzi o korę umieszczona w cyntralnym punkcie akwarium?
Wrrrrrrr!!!
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#45 - Posted: 23 Sty 2007 06:12 
seba77

Juz raz napiasałam ostrzeżenie. Pisz gramatycznie i ortograficznie !

Przeczytaj regulamin.
Podpowiadam - istnieje program Word w którym mozna napisać swój post i skorygować błędy.

Forma Twoich postów na naszym forum jest trudna do przyjęcia.

Marta

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / odgrodzenie szybą inkubującej samicy - dobry pomysł? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®