Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

filtracja u mnie

Autor rudmen
Użytkownik
#1 - Posted: 7 Lut 2007 16:51 
witam
przeczytałem wasze posty i to o filtracji i zdecydowałem sie na filtr tackowy??????????to dobre rozwiązanie ??/???no niecałe 800 l awka(230dł)
i jak zrobic taki filtr????
czy to można kupic????

Autor rufus1
Użytkownik
#2 - Posted: 7 Lut 2007 17:07 
Czy ten filtr ma byc nad akwarium czy pod akwarium?
Jaka masz wolna przestrzemn pod akwarium?
Filtr umieszczony nad akwarium ma ta zalete ze nie potrzebujesz dodatkowej pompy do tloczenia wody do ajkwarium, woda sama spada do akwarium. Minusem jest to ze zabiera dosc sporo miejsca nad akwarium.

Pamietaj ten rodzaj filtra to filtr bilogiczny, czyli musisz i tak zastoasowac pre filtr.

Autor rudmen
Użytkownik
#3 - Posted: 7 Lut 2007 17:25 
tak oczywiście mam filtry o łącznej wydajności około 2500 li/h a jak zrobic nad awkarium filtr tackowy/?????????????????
Pod awkarium mam sporo miejsa bo stoi na suporeksach co 80cm każy
CZyli 70cm na taki filtrna długośc

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 7 Lut 2007 17:30 
Wejdz do dzialu "Artykuły i Recenzje", znajdz artykul o filtracji. Tam cos bedzie o tych filtrach i kilka pogladowych rysunkow.

Druga wariant szukania. W wyszukiwarce np. Google wpisz hasło: "trickle filter" i masz rowniez opis i zdjecia, rysunki co i jak.

Autor rudmen
Użytkownik
#5 - Posted: 8 Lut 2007 14:18 
oki zaraz sprawdze sobie o tym filtrze a jak nie bede wiedział jeszcze czegos to jeszcze sie do was zgłosze

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / filtracja u mnie Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®