Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

szybki wzrost

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor milano777
Użytkownik
#31 - Posted: 4 Paź 2007 21:24 
sorki pomyliłem się zamiast granulatu sery daje sera flora i witaminki oczywiście też ale chodzi mi żeby ktoś napisał mi w jakich ilościach i co ile dni wprowadzać nowe pokarmy

Autor timus
Użytkownik
#32 - Posted: 4 Paź 2007 21:34 
Nie ma na to jakiegoś konkretniejszego przepisu. Poprzedź podawanie nowinek jedno dniową głodówką i podawaj w małych porcjach tak aby nie zjedzony nie wpłynął zbyt negatywnie na parametry.

Ale wątpię by któreś z proponowanych powyżej nie były zjadane ;)

Marcin.T <')))><

Autor rambowskixx
Użytkownik
#33 - Posted: 4 Paź 2007 21:35 - Edytowany przez: rambowskixx 
Moim zdaniem najlepszymi pokarmami których brakuje w diecie Twoich ryb są: Dainichi Veggie Deluxe i Veggie fx, Hikari Cichlid Excel oraz O.S.I. Na początku Twoje ryby mogą nie być zbytnio zainteresowane nowymi pokarmami czy też zjadać je z mniejszym apetytem niż te którymi są w tej chwili karmione. Na wstępie proponuję więc podawać w bardzo małych ilościach i obserwować jak ryby reagują na nowe pokarmy. Stopniowo z czasem zwiększaj ilość pokarmu aż dojdziesz do normalnych porcji. Granulki które się moczy czyli hikari i O.S.I najlepiej zmieszać jako jeden pokarm i tak samo zrobić z pokarmami których się nie na macza czyli Dainichi. Wtedy automatycznie z 4 rodzajów robią CI się dwa co sprawia że nie musisz później się zastanawiać co już dzisiaj czy wczoraj dawałeś a czego nie i co należało by jeszcze podać.

Łukasz

Autor milano777
Użytkownik
#34 - Posted: 9 Paź 2007 18:02 
czy Dainichi veggie deluxe przed podaniem się moczyw wodzie czy podaje suche granulki?

Autor rambowskixx
Użytkownik
#35 - Posted: 9 Paź 2007 18:17 
czy Dainichi veggie deluxe przed podaniem się moczyw wodzie czy podaje suche granulki?

Ani deluxe ani fx nie moczy się przed podaniem.

Łukasz

Autor milano777
Użytkownik
#36 - Posted: 9 Paź 2007 18:35 
OK dzięki doczytałem w innym poście ale już za późno Dzieki

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / szybki wzrost Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®