Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

TROPHEUS BEMBA

Autor reza
Użytkownik
#1 - Posted: 30 Lip 2007 12:41 
Witam

Mam pytanie!!!
Co zrobic aby moje bemby były bardziej pomarańczowe????

Jeśli są zółte z domieszką pomarańczy da sie coś zrobc aby kolory były bardziej ostre????Czy zastosowanie pokarmu wybarwiającego coś pomoze???czy dac sobei spokój i miec je takei jakie są....

pozdro

Autor rufus1
Użytkownik
#2 - Posted: 30 Lip 2007 12:51 
czy dac sobei spokój i miec je takei jakie są....

moim zdaniem to jest najlepsze rozwiazanie twojego problemu. Podstawa to dbanie o ich zdrowie i warunki zycia.

Jaka masz pewnosc ze to nie krzyzowki? czy kupiles ryby u sprawdzonego akwarysty? Bo jezeli sa to jakies "mieszańce" lub pokolenie "mocno fx" to raczej nic nie pomoze. Przy hodowli wsobnej i dlugotrwalym hodowaniu ryb w warunkach sztucznych pewne cechy odmian sa nieco "zatracane" (min. ubarwienie), dlatego tak wazne jest min. wprowadzanie ryb do akwarium z roznych zrodel, od roznych samic i samcow tej samej odmiany/formy barwnej.

Autor nbpm
Użytkownik
#3 - Posted: 30 Lip 2007 17:25 
Witam Wszystkich.Jestem nowy na forum.Nie chcąc zakładać nowego tematu proszę również o sugestie na temat Bemb.Trzymam swoje razem z młodymi Dubois.Te drugie rosną rewelacyjne natomiast Bemby jakoś sie nie spieszą do dorosłości.Zbiornik ma 375l ,ryby karmione tymi samymi pokarmami.czy to normalne że Bemby rosną wolniej?Dziekuję za odpowiedzi.

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 30 Lip 2007 19:14 
ryby karmione tymi samymi pokarmami.czy to normalne że Bemby rosną wolniej?

moim zdaniem to mozliwe. Podobny temat byl niedawno zalozony na forum. Poszukaj w archiwum.

Autor rambowskixx
Użytkownik
#5 - Posted: 30 Lip 2007 22:39 
Duboisi mogą i zazwyczaj rosną szybciej więc się nie martw tym stanem rzeczy.

Pozdrawiam
Łukasz

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / TROPHEUS BEMBA Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®