Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

mam problem z wybarwieniem m³odej bemby

Autor artur
U¿ytkownik
#1 - Posted: 11 Pa¼ 2007 02:01 
Mam prozbe i prosze o pomoc w sprawie wybarwiania sie m³odej bemby maja gdzies od 4 do 6 cm. i nie ktore te co sa wieksze3 powoli chyba sie zaczynaja wybarwiac ale jedno mnie zastanawia czy to jest normale przy wybarwianiu sie bemby zeby nieraz najwieksze wybarwienie g³owy by³o szara ale nieraz maja czarna g³owe a mniejsze normalnie wygladaja nawet u nie ktorych widac ciemny kolot pomaranczowy myusle ze z woda jest wszystko wporzadku normalnie p³ywaja jedza nie stoja w miejscu temperature wody mam sta³a 28 nawet nieraz widac pomarancz ciemny na pokrywach skrzelowych powieccie czy to normalne zeby tak sie przebarwia³y w ten sposob?

Autor timus
U¿ytkownik
#2 - Posted: 11 Pa¼ 2007 09:49 
Jakie to pokolenie? Z k±t masz te ryby? Opisz czym je karmisz.

Co to znaczy?

myusle ze z woda jest wszystko wporzadku

Podaj konkretne parametry. Opisz zbiornik itd... Mo¿esz te¿ wkleiæ fotki.

Marcin.T <')))><

Autor duch
U¿ytkownik
#3 - Posted: 12 Pa¼ 2007 20:19 
Witam.
Ma³y cytacik:)
W zale¿no¶ci od nastroju przednia czê¶æ cia³a mo¿e stawaæ siê srebrna lub pomarañczowa tylna czê¶æ cia³a jest jednak zawsze ciemna. Górna czê¶æ oka ma wyra¼n± pomarañczow± obwódkê. M³ode osobniki maj± ciemne cia³o z pionowymi jasnymi paskami.
Nie masz zadnego problemu kolego:) ale proponuje troszkê poczytaæ o rybach,które chidujesz.
Andrzej.

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / mam problem z wybarwieniem m³odej bemby Top

Twoja wypowied¼ Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani u¿ytkownicy mog± tutaj pisaæ. Zaloguj siê przed napisaniem wiadomo¶ci albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®