Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

co mam zrobic ?

Autor artur
Użytkownik
#1 - Posted: 6 Lis 2007 20:49 
Mam problem nie wiem co mam zrobic mam mloda bembe 6/7 cm. jak narazie zauwarzylem 3 samice tylko problem jest taki ze sa dwa samce dominujacy i jeszcze jeden a nie wiem ile ich bedzie dokladnie a prozbe mam taka ze nie wiem co mam zrobicwszystko bylo dobrze dopuki jeden nie zaczol sie wycierac z samicami i wszystko bylo ok tylko zajmowal sie ina samicajak juz bylo po tarle zaczol ja ganiac az wyplula ikre dopiero dal jej spokuj doradzcie mi co mam zrobic czy usunac dominujacego czy zostawic?

Autor Vepsik
Użytkownik
#2 - Posted: 6 Lis 2007 20:51 
A wiesz co to są znaki interpunkcyjne? Może przetłumacz to na "język polski" i dodaj jeszcze informacje o zbiorniku oraz jego obsadzie.

Autor artur
Użytkownik
#3 - Posted: 6 Lis 2007 21:00 
240 l. 10 bemby i 5 chaitiki tem.do 28 drobny żwir i same kamienie piaskowe a,jake wlasciwosci wody nie wiem myszko kupic testy na pH i ogulnie na razie nie mialem problemow z tym ale,moze czasz żeby sprawdzic już apetyt mają nawet duzy

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 6 Lis 2007 21:02 
Jeżeli nadal będziesz pisał w takim stylu - będę kasować posty!! Naucz się pisać po polsku, tego nie da się czytać.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#5 - Posted: 6 Lis 2007 21:13 
Problem tkwi w Twojej obsadzie i akwarium. Po pierwsze akwarium jest małe. A trofci zbyt mało. Powinieneś zdecydować się na jeden gatunek i trzymać w ilości 15 szt min. 240 L to problemowe akwaria nawet dla zaawansowanych akwarystów. Powinieneś zwiększyć zbiornik chociaż na 150x50x50 -375L Tam mógł byś nawet hodować ponad 20 tropheusów. A jaki spokój ;)

Wklej może fotki zbiornika.

Marcin.T <')))><

Autor rufus1
Użytkownik
#6 - Posted: 6 Lis 2007 22:30 
Ja jakos przebrnąłem przez tekst z tą pisownią ;-).

Arturze w twoich rybach odezwala sie natura, zupelnie naturalne zjawisko i kolejność. Jak sam napisaleś masz młode ryby to i takie jest ich zachowanie. Ryby są młode i muszą się nauczyć macierzyństwa.

Inną sprawą jest wielkość stada i zbiornika, ale o tym już napisał Marcin. Takie zmiany na pewno wyjda twoim trofeusom na dobre.

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / co mam zrobic ? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®