Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Brak apetytu u trofcia

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor tymek666
Użytkownik
#31 - Posted: 19 Lis 2007 20:46 
Wiem, ale więcej nie było. Myślałem od dokupieniu kilku sztuk, ale czytając postów o problemach po mieszaniu biologii na serio się wystraszyłem. Jak postawię większy zbiornik to może się odważę....
Pozdrawiam,
Kuba

Autor rambowskixx
Użytkownik
#32 - Posted: 19 Lis 2007 22:48 
Może jeszcze ta agresja być kwestią oświetlenia u Ciebie.

Światło raczej aż takiego wpływu na to nie ma ale gdybyś Kuba powiększył stado do jakiś 20 sztuk to zaufaj mi problemy z agresją przestały by dla Ciebie istnieć.

Myślałem od dokupieniu kilku sztuk, ale czytając postów o problemach po mieszaniu biologii na serio się wystraszyłem.

To jest problem fakt ale jak się postępuje według pewnych zasad to rzadko się to kończy aż tak drastycznie jak sobie to wyobrażasz.

Pozdrawiam
Łukasz

Autor timus
Użytkownik
#33 - Posted: 20 Lis 2007 07:21 
A wklej jeszcze fotki Twojego akwarium. W pełnej krasie . Zobaczymy jak jest urządzone.

Jak sie zdecydujesz na połączenie stad to Ci pomożemy.

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#34 - Posted: 20 Lis 2007 09:32 
W pełnej krasie

Witam,
Marcin...!!!
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#35 - Posted: 20 Lis 2007 10:02 - Edytowany przez: timus 
W pełnej krasie

Witam,
Marcin...!!!
Pzdr.
Fazi64


Upss ;(

Nie kapuje ;)

Marcin.T <')))><

Autor tymek666
Użytkownik
#36 - Posted: 20 Lis 2007 20:06 
Witam,
Zdjęcia zamieszczę jutro, dopiero wróciłem z pracy i rybcie już śpią :)
Póki co jest ok, wszystkie jedzą. Dzisiaj dostały dwa razy, rano OSI i Tetra Veg Pro, wieczorem mieszankę Tropicala forte 36 i Novo Vert oraz kilka granulek ich przysmaku :)
Pozdrawiam,
Kuba

Autor tymek666
Użytkownik
#37 - Posted: 24 Lis 2007 16:46 
Witam ponownie,

Miałem małe urwanie głowy w zeszłym tygodniu i czasu starczyło tylko na podmiany. Musiałem też wszystkie skałki położyć płasko, trochę się uspokoiło.

Zapadła decyzja o zmianie zbiornika, 300l idzie do likwidacji, a nowym domem moich roślinożerców będzie zbiornik 160x60x60.
Obsady nie planuję zmieniać, oczywiście z wyjątkiem zwiększenia liczby Kachese oraz w miarę możliwości dodania kilku Tanganicodusów (o ile 6 sztuk to nie za dużo na taki zbiornik).
Czy można w jakiś sposób przyspieszyć proces dojrzewania takiego zbiornika?
Filtracje planuję taką: 2xjbl 500 (jeden z obecnego akwarium, czyli działający, drugi nowy) oraz jakaś mocna turbinka.
Wodę w 50% świeża+Aquasafe+Nitrivec, drugie 50% z obecnego akwarium (po 3-4 podmianach). Skałki też przełożę.
Czy do tak spreparowanego zbiornika mógłbym wpuścić ryby po 2 tygodniach od zalania? Oczywiście jeśli parametry będą w normie.
Pozdrawiam,
Kuba

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Brak apetytu u trofcia Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®