Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Eretmodusy Kiku

Autor py1szczak2
U¿ytkownik
#1 - Posted: 9 Lis 2007 09:37 
Witam oto fotki moich rybek w chwili kiedy by³o jeszcze wszystko dobrze


















Tak by³o kiedy p³ywa³y w akwarium jeszcze dwie samiczki które by³y bite przez t± parê,po sprzedaniu samiczek sytuacja siê zmieni³a i samiec zacz±³ t³uc samicê teraz sytuacja poma³u wraca do normy i mam nadziejê ¿e jeszcze bêd± tak razem p³ywaæ jak widaæ na zdjêciach.

Pozdrawiam Piotr

Autor py1szczak2
U¿ytkownik
#2 - Posted: 9 Lis 2007 09:41 
Sory za te zdjêcia mia³y byæ miniatury ale pomyli³em linki do wys³ania.

Autor Aska24
U¿ytkownik
#3 - Posted: 9 Lis 2007 10:39 
Piêkne rybcie :-))

Piotrek u mnie sytuacja z kolorami wygl±da idenycznie jak sie ryby pok³uc±. Jedyna roznica jest taka ¿e nie ciemniej± obie, tylko ta ryba która jest mêczona. Najcze¶ciej samica. Ale jak pisa³am wczoraj, znowu nast±pi³a zmiana zachowania i rybki p³ywaj± zgodnie. Wcze¶niej przez 4dni samica nie wychodzi³a z za filtra bo by³a ca³y czas gnêbiona.

Widzê, ze masz jakis glonik na anubiasach, czy¶cisz go czy rybki same zjadaj±.

Pozdrawiam A¶ka

Autor py1szczak2
U¿ytkownik
#4 - Posted: 9 Lis 2007 11:15 
Nie czyszczê nic oprócz szyb kiedy¶ by³y glonojady i bocje jako sprz±taczki ale polecono mi je zwolniæ no i jest jak jest.

Autor Aska24
U¿ytkownik
#5 - Posted: 9 Lis 2007 11:37 
Pewnie twoje akwarium jest duzo bardziej dojrza³e niz moje, bo glony kt asz na lisciach sa zielone,a nie rdzawe jak u mnie. A twoje trofcie skubia te glony??

Autor Vepsik
U¿ytkownik
#6 - Posted: 9 Lis 2007 12:04 
Nie wiem, czy dobrym pomys³em by³a sprzeda¿ tych samiczek. W poprzednim przypadku samiec mia³ kilka "targetów", teraz koncentruje siê tylko na 1.

Autor py1szczak2
U¿ytkownik
#7 - Posted: 9 Lis 2007 12:25 
Vepsik jak to mówi± nie ma co p³akaæ nad rozlanym mlekiem a co ma byæ to bêdzie(mam nadziejê ¿e bêdzie dobrze :0) )
Aska24 Czasem skubi± czasem nie w ka¿dym razem nie s± wstanie ich zlikwidowaæ i trzeba siê z tym pogodziæ.

Pozdrawiam Piotr

Autor Aska24
U¿ytkownik
#8 - Posted: 9 Lis 2007 17:27 
Zauwa¿y³am ze moja samiczka kiku ma wyra¼nie zaokr±glony brzuszek, co to moze ozaczac??

Kiedy by³y karmiona przed chwila, to zauwazylamze samiczkatrzyma pokarm w pyszczku po czym go wypluwa i znowu wciaga. Czy to sa jakies z³e oznaki???

Autor py1szczak2
U¿ytkownik
#9 - Posted: 9 Lis 2007 17:33 
A ile razy je ju¿ dzi¶ karmi³a¶ ?
Mo¿e po prostu s± ju¿ najedzone i grymasz± ?

Autor Aska24
U¿ytkownik
#10 - Posted: 9 Lis 2007 17:48 
Dosta³y jesc 2 razy r

- rano kolo 10 - Osi p³atki
- o 17 dost³y dafnie

Juz ich nie karmi dzis w takim razie

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Eretmodusy Kiku Top

Twoja wypowied¼ Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani u¿ytkownicy mog± tutaj pisaæ. Zaloguj siê przed napisaniem wiadomo¶ci albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®