Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Calvus White - prezent

Autor Slawo
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Gru 2007 22:09 
Witam ,

Chciałbym się pochwalić prezentem ,który dostałem od timusa . Są to Calvusiki White ( 5 sztuk ) i przemiły Mastacembalus który ujął mnie swoim wyglądem , mówiąc prostym językiem jest przecudny ! Wszystkie rybcie odebraliśmy dziś . Przyjechały do mnie od Państwa Mierzeńskich. Rybcie są w znakomitej formie.
Poprzednia moja obsada to Tropheus duboisi i Tanganicodusy irsacae kiku.
Teraz czeka mnie nowa przygoda i wyzwanie. Mięsożerna Tanganika !

Pozdrawiam wszystkich :-)

Autor sue
Użytkownik
#2 - Posted: 17 Gru 2007 12:19 
Sławku gratulacje!

Dostałeś wspaniały prezent :) Mam nadzieję, że mięsożerna Tanganika będzie dla Ciebie równie (albo nawet bardziej ;) fascynująca jak roslinożerna. Czekam na dalsze relacje.

Mam nadzieję, że zobaczym się znowu na zlocie w Krakowie.

Pozdrawiam
Magda

Autor Slawo
Użytkownik
#3 - Posted: 17 Gru 2007 20:21 
Cześć Magda ,

Dziś pierwszy raz od czasu wpuszczenia rybek do zbiornika dostały mrożonkę. Ależ one precyzyjnie i błyskawicznie atakują, jest na co popatrzeć. Wkrótce wkleję fotki...
Mastacembalus jest jeszcze trochę nieśmiały i chowa sie w kamieniołomie.Jutro dostanie krewetkę z ręki , może to go przekona do przyjaźni ;-)

Ja również mam nadzieje że zobaczymy się na zlocie w Krakowie.

Pozdrawiam

Autor sue
Użytkownik
#4 - Posted: 17 Gru 2007 21:00 
Polowanie, a raczej w tym przypadku pobieranie pokarmu przez altolamprologusy to wspaniały widok. Nie ma jak drapieżniki :)

Nasz mastacembalus ma już z 30 cm długości (jak nie więcej). Je najczęściej krewetki, wieczorem, co 2-3 dni. Inne ryby traktują go jako naturalne zagrożenie, wroga. Dlatego nie ma łatwego życia, szczegolnie w czasie tarła alto.

Pozdrawiam
Magda

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Calvus White - prezent Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®