Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Miliro i Dubois ...

Autor milano777
Użytkownik
#1 - Posted: 5 Maj 2008 21:04 
Witam wszystkich .Po regularnum czytaniu forum chciałbym aby doświadczeni bardziej ludzie oświecili mnie do końca a mianowicie .Mam 450tkę z trofami a w nim około 25 póltora rocznych moliro z 10 szt młdych i 6 rocznych duboisów jeżeli chodzi o maswy to nie wiem jaką mają płeć ale są ogromnie duże i zaczynają wypychać z rewirów moliro.Nadnienie że więcej duboisów nie chce dokupywać i teraz pytanie czy oddać maswy czy jeszcze poczekać do czasu jak się wytrą(jedno tarło ale nieudane było) czy cieszuć się jednym statkiem MOLIRO podpowiedzcie.

Autor duch
Użytkownik
#2 - Posted: 5 Maj 2008 21:20 
statkiem MOLIRO-nio tylko pogratulować:),nie każdy może być właścicielem statku:)
A tak poważnie.Musisz sam ocenić czy duboiski będą kłopotliwe:),nie widząc akwa ,zachowania ryb nie będzie proste Ci doradzić.
25 sztuk plus maluchy,narazie 10,ale raczej powinno przybywać to moim zdaniem wystarczająca obsada na to akwa.Zakładam ,że jest to standardowe 150-50-60.Ja wczoraj wpuściłem do 200-50-50 25 sztuk dorosłych chipimbi plus 14 małych i mam wrażenie,że jeszcze kilka ryb i byłoby ciasno.
Andrzej

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Miliro i Dubois ... Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®