Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Czego można się spodziewać?

Autor maxs
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Maj 2008 13:04 
Mam prożbe i nie wiem co mam zrobić?mam młode bemby juz się trą i nie wiem co mam zrobić jedna najmniejsza samica miała pierwsze tarło i tyrzyma juz ponad miesiąc ikre i młode w pysku.A jest osiem samic i dwa samce.Myśle że juz za długo to trwa i samica może je za długo trzyma i że nie będzie mogła ich wypuścić z pyska bo mogą być za duże.Doradzcie mi czy wszystko jest w pożądku

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 24 Maj 2008 13:13 - Edytowany przez: admin 
Nic się nie martw - wszystko jest w normie. Samice z odłowu potrafią nosić nawet i 50 dni. Widocznie samica nie czuje się bezpiecznie i nie wypuszcza maluchów na spacery lub robi to wtedy, kiedy Ty nie widzisz i nikt jej nie niepokoi.

Marta

Autor maxs
Użytkownik
#3 - Posted: 24 Maj 2008 13:29 
Dziękuje ale ona nie jestr aż tak duża jak powinna być jak pozostałe jest najmniejsza ma koło 6 cm. jest to troszke dziwna dla mnie .Moze już są tej wielkości że nie może ich wypuścić albo wypluć?

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 24 Maj 2008 13:31 
Matka zawsze wie co robi. Jaki masz wystrój zbiornika?

Marta

Autor maxs
Użytkownik
#5 - Posted: 24 Maj 2008 16:49 
Kamień piaskowy duży i pare sztuk mniejszych tak żeby się, pochowały w razie jakby jakas je pogoniła i żeby miały się gdzie schować.I młoda kryptokoryne karbowana i mikrozorium.Duże kamienie piaskowe poukładene są, jeden na drugi żeby były jakieś miejsca żeby żeby samica mogła się schować albo młode jak wypuści je żeby, się miały gdzie schować w razie,jak jakaś zaczeła by je gonić albo jak chciała by ją zjeść.

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 24 Maj 2008 18:11 
W takim razie nic nie rób, zostaw ryby same sobie:)) Inkubopwanie ikry to naturalna rzecz.

Marta

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Czego można się spodziewać? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®