Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Czy samica Cyphotilapia frontosa pobiera pokarm podczas inkubacji ?

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor marti
Użytkownik
#31 - Posted: 4 Lip 2008 22:59 
czyżby samce?

Własnie , też o tym pomyślałem.
Podobnie w tej grupce pod anubiasem, jest też jeden czy dwa, które zdecydowanie dominują. Mają one też znacznie wyraźniejsze kolory. O tych też pomyślałem, że być może będą samcami, ale oczywiście pewności nie ma.

Co stanowi tło w tym zbiorniku?

Tło Bernardzie to folia samoprzylepna.
Kolega dał mi niedawno namiary na sklep w Lublinie, gdzie można kupić tego rodzaju folię w praktycznie nieograniczonej ilości kolorów. Samych odcieni niebieskiego i granatowego jest ponad 10, do tego mat lub połysk do wyboru. Arkusze mają 125cm szerokości i dowolną długość.
Kupiłem tą folię 2 tygodnie temu i umieściłem za wszystkimi zbiornikami. Jestem bardzo zadowolony z niej.

Autor bernard
Użytkownik
#32 - Posted: 4 Lip 2008 23:51 
Jeśli znasz nazwę producenta to podeślij mi proszę - ewentualnie nazwę i adres tego sklepu - mam znajomego, który często jeździ do Lublina :)

Czy tło, które kupiłeś (ten kolor) ma jakąś nazwę lub numer?

Autor marti
Użytkownik
#33 - Posted: 5 Lip 2008 08:07 - Edytowany przez: marti 
Bernardzie, adres sklepu przesłałem Ci na "pw".

Proponuję ewentualne dalsze rozważania nt. tła kontynuować w ostatnim temacie nurosława pt : "Tło - ponownie" , lub nowym wątku.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Czy samica Cyphotilapia frontosa pobiera pokarm podczas inkubacji ? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®