Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Nowe "naturalne" lekarstwo na bloat - Preis Coly

Autor lobo2304
Użytkownik
#1 - Posted: 14 Sier 2008 18:58 
Witam,
Niedawno pisałem o moim problemie z bloat ,ktory zakonczyl sie smiercia jednego z moich trofow.Reszta obsady czyli 31szt. zachowywala sie calkiem normalnie czyli jadla i ostro szarzowala po calym akwa.Smierc jednak jednego z osobnikow nie dawala mi spokoju czy przypadkiem to nie poczatek plagii.Doslzismy do wniosku ,ze bez sensu jest lac chemie jesli wszytko jest na pozor ok.dzisiaj odwiedzilem zaprzyjazniony sklep ,ktory wlasnie otzrymal pierwsze buteleczki nowego preparatu Preis Coly" - sklada sie on ze zwiazkow czysto roslinnych i jest bezpieczny dla ryb i roslin.Najwieksza zaleta jest mozliwosc stosowania go zapobiegawczo a takze do leczenia.Kosztuje 69zl wiec nie jest tania inwestycja jednak jesli uratuje chociaz pare ryb jest to napewno oplacalne.Pomyslalem wiec ,ze sie podziele te nowoscia z Wami i ewentualnie poslucham opinii na ten temat.





Pozdrawiam
Paweł

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 14 Sier 2008 19:33 
To nie jest nowe lekarstwo. Ponadto nie jest to lekarstwo na Bloat tylko jak poczytasz
http://www.bulldog.neostrada.pl/kat_preis1.html generalnie ma działanie odrobaczające.

To znakomity preparat kwarantannowy:))

Marta

Autor lobo2304
Użytkownik
#3 - Posted: 14 Sier 2008 20:02 
No tak ale ma on wlasciwosci odrobaczajace czyli warto go stosowac zapobiegawczo przeciw pasozytom oraz bakteriom przyczyniajacym sie do bloat.Na opakowaniu:"gwałtowny oddech, rozstawienie skrzeli, ciemna szata barw, niechęć
do jedzenia" ,napisali takze o ciagnacych sie przezroczystych odchodach - wyglada jak recepta na bloat.Myle sie??Czy byl to bezsensowny zakup??

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 14 Sier 2008 20:25 
Napisałam Ci, że to znakomity preparat. Działa odrobaczająco i jest naturalny.

Nie mniej jednak BLAT tym raczej nie wyleczysz.

Preparat znam od wielu lat....do dobry zakup. Ja tylko uwazam, że nawet tej jakości preparat powinien być stosowany w stanach zagrozenia, a nie zapobiegawczo. W okresie kwarantanny, gdy masz jakeiś otarcia, zmiany u ryb, wtedy ok.

Marta

Autor twkw
Użytkownik
#5 - Posted: 15 Sier 2008 17:35 

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 15 Sier 2008 17:39 
twkw


A jak Twoje ryby od tamtego czasu, wszystko ok? Czy stosowałeś jeszcze Preis Coly?

Marta

Autor twkw
Użytkownik
#7 - Posted: 16 Sier 2008 16:54 
Moje rybki ok. Wtedy zawaliłem z dietą /te granulaty/

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Nowe "naturalne" lekarstwo na bloat - Preis Coly Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®