Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Neritina sp. Zebra i Neritina sp. Red Spotted / Red Onion

Autor kokos
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Lut 2009 14:48 
Witam. Mam pytanie do Marty, jak i do innych "forowiczów", którzy potrafią udzielić mi przydatnych informacji.
Mam rośliny w akwarium z tropheusami kasakalawe i tanganicodusami ( anubiasy, vallisneria gigantea) i dostałem przywiezione z giełdy w Łodzi ślimaki Neritina sp. Zebra i Neritina sp. Red Spotted / Red Onion po 3 sztuki. Poczytałem trochę o nich w necie( chociaż bardzo mało jest wiadomości na ich temat) i w tej chwili są też na allegro wystawiane( moje są identyczne). Wiem że nie uszkadzają roślin a nawet czyszczą je i szyby więc mogą być pomocne w akwarium.
Mam je na razie osobno w 25l, moje pytanie brzmi :
czy mogę je umieścić w akwarium ?
może ktoś ma te ślimaki w akwa z tropheusami to prosiłbym o pomoc w tej kwesti. Pozdrawiam Tomek

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 18 Lut 2009 14:52 
może ktoś ma te ślimaki w akwa z tropheusami

Miałam je kiedyś w akwarium w domu z trofeusami- niestety nie udało im sie przeżyć. Nie potrafię powiedziec co byo powodem śmierci, ale muszle były puste. Chyba lepiej ich jednak nie dokładać do trofeusów.

Moze ktoś ma inne doświadczenia?

Marta

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Neritina sp. Zebra i Neritina sp. Red Spotted / Red Onion Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®