Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Pseudotropheus sp. "red-top ndumbi"

Autor tom3179
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Lis 2009 00:37 
Witam.
Mam pytanko odnośnie trofcia jak w temacie :) Trzymał ktoś te piękne rybki ? Ładne są i fajnie się zachowują i się zastanawiam, czy jeszcze jednego baniaczka nie skombinować :) Jaką wielkość minimalną musiałby mieć zbiornik? Na niektórych stronach piszą że 100l ale coś mi się to wydaje sporo za małe akwarium jak dla tych ryb z ich temperamentem :) Pozdrawiam
Tom

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 18 Lis 2009 06:01 
Chyba pomyliłeś fora. Pseudotropheus sp. "red-top ndumbi" mimo, ze ma w nazwie tropheus, to ryba z jeziora Malawi.

Polecam fora malawijskie.

Marta

Autor sander
Użytkownik
#3 - Posted: 18 Lis 2009 07:59 
A w dodatku chodziło Ci o Pseudotropheus perspicax i taki z niego red top jak z mopa peruka :-)

Autor tom3179
Użytkownik
#4 - Posted: 18 Lis 2009 10:31 
:)) Dzięki. Możliwe, że pomyłkę strzeliłem :) Nazwą zasugerowałem się z listy dostępności przy zamówieniu u nas w sklepie, ale irlandzkim dostawcom różne "krzyżówki" się trafiają to fakt :D Red Top Ndumbi to pewno przez to wybarwienie czerwone tylko rzeczywiście słabe na razie :) ... z mopa niezłe afro by wyszło ;)) Dzięki za korektę, mykam szukać na innym forum :) Pozdrawiam
Tom

Autor sander
Użytkownik
#5 - Posted: 18 Lis 2009 11:58 
Red Top Ndumbi to pewno przez to wybarwienie czerwone tylko rzeczywiście słabe na razie :)

Słabe nie tyle na razie co na zawsze, oczywiście jeśli pominąć "produkty" naszych skośnookich braci :-)

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Pseudotropheus sp. "red-top ndumbi" Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®