Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Bardzo proszę o słowa krytyki

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3  
Autor michal1313
Użytkownik
#61 - Posted: 30 Cze 2011 00:28 - Edytowany przez: michal1313 
porobię zdjęcia i wstawię tylko znowu wyrzucają mnie z pracy w delegacje na kilka dni więc pewnie się to odłoży do przyszłego tygodnia

Autor Martino82
Użytkownik
#62 - Posted: 2 Lip 2011 11:35 

Autor michal1313
Użytkownik
#63 - Posted: 3 Lip 2011 22:22 - Edytowany przez: michal1313 


tak wyglądają z bliska

Autor admin
Admin
#64 - Posted: 4 Lip 2011 07:09 
Masz ładne ryby...tylko kolorystyka wystroju chyba nie jest dla nich najlepsza. Przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie. Jasne bardzo podłoże, ciemne kamienie chyba jednak maskują te piękne ryby.

Marta

Autor michal1313
Użytkownik
#65 - Posted: 4 Lip 2011 13:08 
kamienie to otoczaki rzeczne były nieco jaśniejsze lecz glony je pokryły zielenią i są jeszcze ciemniejsze, a piasek jest ze sklepu akwarystycznego kupiłem go zanim doczytałem że stosujecie piach budowlany z castoramy. nie jest on jednak biały może to wrażenie wraz z lampą. białe otoczaki jakoś mi nie leżą

Autor admin
Admin
#66 - Posted: 4 Lip 2011 16:45 
Musiałbyś zrobić zdjęcie całego zbiornika, abyśmy mogli zobaczyć całość wraz z rybami.

Być może jednak faktycznie wolisz inne "klimaty kolorystyczne" w wariantach trofeusów?

Marta

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Bardzo proszę o słowa krytyki Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®