Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Tropheus Caramba początek

Autor modliszka
Użytkownik
#1 - Posted: 12 Lis 2011 21:17 
Witam jestem początkującym na tym forum.Przez okres około 14 miesięcy nie posiadałem zbiornika.Musiałem po prostu na jakiś czas zrezygnować z hodowli z powodu wyjazdu.Chciał bym spróbować od początku.Wcześniej posiadałem zbiornik z rybami z Malawi, miałem zbiornik 100/50/50 teraz myślę o założeniu trochę większego zbiornika który,już stoi.jest to zbiornik 130 większego nie mam gdzie postawić.SZKODA Wyposażenie zbiornika JBL Cristalprofi e901 GreenLine - energooszczędny filtr kubełkowy oraz filtr wewnętrzny Filtr wewnętrzny TURBO FILTER 1100 grzałka 300W.Podłoże piasek z dodatkiem kilku kamieni otoczaków.W na ten czas zawartość wody w jakiej będą pływać to:pH-8-8,5 GH-15 KH-12 NO2-0 NO3-15.teraz myślę jakie ryby puścić pomyślałem o tropheusa i Eretmodusa.Czy możecie mi doradzić.Wiem że, to jest trochę przy mały zbiornik.

Autor modliszka
Użytkownik
#2 - Posted: 12 Lis 2011 21:21 
Przepraszam wymiary zbiornika to 130/50/50

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 13 Lis 2011 08:55 
Do tego zbiornika nie nadają się trofeusy.

Zmień obsadę.

O Caramba możez poczytać w książce P. Schupke o trofeusach, tam znajdziesz opis tego wariantu (strona 42).

Jest to na pewno wariant o zachowaniach wszystkich innych ryb z tej grupy.


Marta

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Tropheus Caramba początek Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®