Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Tropheus Ilangi

Autor Michal
Użytkownik
#1 - Posted: 29 Maj 2006 13:50 
Witam, chciałbym sie dowiedziec wiecej o tych rybach. Czy ktos z forumowiczów ma je u siebie ?

O co chodzi z odmianami yellow real i orange ? Mówi sie ze istnieją te dwie odmiany a ostatnio rozmawiałem ze znajomym akwarystą i on twierdzi ze to jest to samo. Na zachodzie mówi się o jednej odmianie, tak mówią też ludzie którzy tam mają duże hodowle. Jakie jest wasze zdanie ?

Pozdrawiam

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 29 Maj 2006 17:20 
W ofertach wielu firm jest tzw. Ilangi Orange. Miałam te ryby, odmiana ta jest odławiana również w Nkamba Bay jak Ilangi Yellow Real i wiele innych odmian. Odmiana ta przypomina nieco Chilanga, ale jednak znacząco się różni, gdy ma sie je obok siebie. Chyba o to właśnie Ci chodzi.

Nie ma jej wyróznionej w pozycji P. Schupke lub ukrył ja w jakimś innym wariancie. Oczywiście jest znacznie tańcza niż poszukiwana i osławiona Ilangi Yellow Real.

Marta

Autor Michal
Użytkownik
#3 - Posted: 2 Cze 2006 11:04 
A jak jest z rozmnażaniem tych ryb? Bo wiadomo ze dość cieżko je rozmnożyć, dlaczego tak jest ? Czy to prawda ze rozmnażają sie tylko w 2 okresach w roku , a nie na okrągło ?

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Tropheus Ilangi Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®